SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka z Brucem Lee

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chociaz lubie Stevena to niestety z przykroscia zgadzam sie z Bouta jesli chodzi o skutecznosc aikido jako takiego.
mowie to z pozycji czlowieka ktory przez ladnych pare lat mial sporo z aikido do czynienia

grzegorz z lublina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Boruta -> niezależnie gdzie je się wykonuje, uważam że w określonych okolicznosciach są do zaadaptowania.

Fighter
www.kyokushin-matsushima.of.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W stojce po prostu zawsze przeciwnik moze tak sie ustawic, ze dzwignia nie bedzie dzialac. Zbyt duzo miejsca.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta po raz kolejny mnie obraziłeś.Oświadczam więc wszem i wobec,że nie chce mi się z Tobą gadać.Jesteś dla mnie kolesiem,któremu treningi przesłoniły inne,WAŻNIEJSZE sprawy,jak np.włożenie ciut trudu w wypracowanie w sobie podstawowych zasad kultury osobistej czy pielęgnowanie zwykłych relacji międzyludzkich.Faktem jest,nad czym boleję,że niestety szkoły sztuk walki ewoluowały raczej w stronę przygotowania do zawodów,zatracając niemal całość tzw."oprawy" i "rytuału.Na ulicy walczyłem więcej razy,niż ci się wydaje ( nie lubię tego,bo nie jestem jakimś "zadymiarzem" ).Jeśli nadal tak będziesz postępował,to bądź spokojny - nigdy nie zostaniesz "cyrkowcem,który ma dany za propagowanie".Ludzie nie będą chcieli do ciebie przychodzić.Baw się więc dobrze,upajaj chamskimi odzywkami.Powodzenia.
Pozdrawiam
Kagetora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I znowu udowodniles ze nie wiesz o czym mowisz. Stawiam kazde pieniadze ze walki na ulicy na oczy nie widziales. Jestes kolejnym domoroslym teoretykiem zakochanym w filmowych bohaterach. A o mnie sie nie boj. Jak na razie na brak chetnych do nauki nie narzekam. Wrecz przeciwnie, musialem pare osob z kwitkiem odprawic. Idz do sekty, tam jest miejsce milosnikow <<."oprawy" i "rytuału>>.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poza tym,Boruta,kłócisz się już chyba z większością piszących tu ludzi.Nie trafia do ciebie,że możesz nie mieć racji.Wszystko wiesz,widzisz,nie ma na ciebie mocnych.Jak to się stało,że ZECHCIAŁEŚ zniżyć się do naszego poziomu?Jesteś wręcz naszym "towarem eksportowym",którym możemy się pochwalić i wystawić cię dosłownie we WSZELKICH sztukach walki.Wiesz co,może zrób coś,by troszkę wyjść z "zaścianka",żeby przeciętny "zjadacz chleba" o tobie w ogóle usłyszał ( to a propos nazwania mnie "anonimkiem", Panie Sławny ).Wypowiadasz się autorytatywnie na wszelkie niemal tematy.Nikt prócz ciebie nie ma racji (nawet Fighter).Jak ktoś ośmiela się z tobą nie zgodzić to jest "pieprzącym teoretykiem".No fakt,praktyku,tylko pamiętaj,że twoje "mądrości" skończą się,jak będziesz NAPRAWDĘ w ciężkiej sytuacji.Aha, jeszcze jedno,ten tekst, w którym każesz mi wyskoczyć do mistrza Polski, spowodował u mnie kolejny opad rąk.Człowieku, ty się po prostu PRZECENIASZ.ZAWSZE znajdzie się ktoś lepszy od ciebie.I tak w moim przypadku byłby to na 1000 % mistrz Polski w kendo.Nie neguję tego.Jeśli w ogóle udałoby mi się go TRAFIĆ, uznałbym, że jestem nie taki całkiem cienias.
Ciekawi mnie,jaki teraz dasz popis możliwości obrażania)...
Pozdrawiam
Kagetora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie kompromituj sie juz wiecej czlowieku. Jestes zalosny.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyluzuj,amigo.Sam jesteś żałosny...
Kagetora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"- Jestes gupi
- Ty jestes
- Twoj stary!"
Wroc do nas jak dorosniesz.


Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyluzujcie...

Pozdrawiam
Freestyler
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naiwne kobietki

Następny temat

Kung fu czy kick boxing?

forma lato