SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naiwne kobietki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Naiwność niekturych kobietek to mnie rozbawia do łez :)Oto co znalazłem na budo.

"Po pierwsze to trenuję KF bardzo krótko i znam raptem kilka ciosów i bloków. Wiem, że z czasem to się zmieni, będę coraz lepszym fighterem i będę mogła myśleć o zastosowaniu moich umiejętności w walce. W tej chwili byłoby ze mną raczej kiepsko gdyby ktoś na mnie napadł.
" - ludzie co za głópia dziewczyna będzie fajterem kung-fu i wierzy w umiętności w realnej walce buhahaha:) Ale to nie ma co się za bardzo śmiać bo dla niej się to może kiedyś przykro zakończyć.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
Joanna nie zastanawiaj sie tylko uderzaj na trening bjj
w Gdansku na Kosciuszki w ten wtorek o 17.

Nie ma co myslec, tyle kobiet co cwiczy na swiecie nie moze sie mylic
zreszta sama sprawdzisz

Co do trenera to chyba przedstawiac nie musze
powiem ci ze atmosfera jest super
humor ale i ostra praca

zreszta przyjdz co ja ci bede mowil



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No coz. Wydaje mi sie ze powinno tam jeszcze zostac pare osob bedacych w stanie wytlumaczyc dziewczeciu co i jak. Jesli nie przyslij ja tutaj.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mogę jej przysłać bo mam bana na budo i nie moge pisać.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czytac mozesz? To widze ze creonte Fiodor bardziej Cie lubi niz mnie.


Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taka kobietka
polamalaby Cie drogi mistrzu Bruce

cwiczysz thai box od 3 lat ojejku... przeciez to zabija'
o boze czy mozna ci wierzyc ze cwiczysz
uwazam ze sciemniasz
ojekju nie zabij mnie tylko ze swoim guru esco

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzisz taki glupiutki jestes
nikt cie nie lubi
wiec masz bana

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no daj mi tylko swoj IP
a ja zrobie swoje w ciagu 12/h.
no i co ? dalej bedziesz mnie obmawial

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziwne ze mnie bana nie dali
tylko Tobie
dziwny zbieg okolicznosci

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spimy juz ?
mamusia zabronila zblizac sie do komputerka

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Renegat...nie wysylaj prosze tylu postow, dobrze? Jezeli chcesz im docinac to rob to na mail.


Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
Shidokan.Judo.Bjj...czasem
...do kwietnia przerwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma problemu
a co bys ty zrobil gdyby jakis palant pisal bzdury o tobie, obgadywal za plecami




Zmieniony przez - Renegat w dniu 2002-04-06 23:46:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja opinia o Renegacie

Następny temat

Walka z Brucem Lee

Wiecej