SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka w Półdystansie - ulica

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
taa ten art od dawna jest na fight-club'ie
i tak wogóle to trzeba być bardzo spokojnym i skupionym żeby celować w jakieś punkty witalne przecież na ulicy to zawsze pierwszy cios jaki idzie to w twarz nikt nie jest jakimś bruce lee żeby celować w małe nerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
teraz bede każdego zabijał wkładajac mu paluchy do oczu

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Kurde, po przeczytaniu tego arta to się boję z miejsca wstawać - a nuż się potknę, przewrócę i trafię na jakiś punkt witalny... Czeka mnie śmierć w męczarniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10612
nie ktorych komenty sa zenujące
jesli nie wierzycie to ok
powiem tyle ze jak nic nie trenujecie to g**** wiecie =]
jestem tylko ciekawy co byscie zrobili
jak by ktos wam wlasnie zadał takie uderzenie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
No wiesz, gdyby było dokładnie tak jak mówisz to pod salami treningowymi czekały by po każdym treningu karawany...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 471 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11773
od jutro przestaje trenowac,przeciez na kazdym treningu narazam sie na smierc ale moze na skorkach kolegow cos bedzie mozna przykombinowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Ile razy dostalem w kregoslup na treningu, a zyje, nie jestem sparalizowany, pare razy palce w oczy weszly, kolega z kravki ma jakies dziwne nawyki i nadal one sa na swoim miejscu

Bez przesady, niech to sobie jest ale potraktujmy to z przymruzeniem oka

Co bym zrobil ? niech mnie najpierw trafi w ten PUNKT, zwlaszcza teraz jak nosze kurtke zimowa
------------------------------------------------
Do autora: A Ty co trenujesz i jak dlugo ? - z Twojego profilu wynika ze z SW miales 0 stycznosci, pilka, kulturystyka etc...gdzie wymieniony staz w SW :> wypowiedz sie, nie jest to zlosliwy komentarz

Zmieniony przez - zyz w dniu 2008-01-24 00:39:06

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Wszystko bardzo fajnie lecz...kto na ulicy będzie celował w punkty witalne czy rzucał się w nogi by uderzyć w górną część łydki xD.Na ulicy liczy się tylko prostota i brutalność.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10612
muay thai 1,5roku ale nie mam w opisie bo juz nie trenuje ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
I trenowaliscie tam uderzenia w punkty witalne ?
Probowales uderzen na punkty witalne na ulicy ?
Przetestowales to gdzies / na kims ?

Ze mozesz stwierdzic jednoznacznie ze da sie zastosowac w kazdej sytuacji i dziala ? czy poprostu tak napisales ze jak nie trenujemy ( co w wiekszosci przypadkow tutaj jest nieprawda ) to gowno wiemy :>

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jiu jitsu keisatsu

Następny temat

Wie ktos coś na ten temat?!

WHEY premium