SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacyjny Cykl kreatynowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
Czesć
wiek prawie 18
staz w lipcu bedzie ponad pół roku systematycznie
waga 75
dieta narazie bedzie z bilansem ujemnym (od nastepnego tygodnia,jeszcze dam ja do ocenny ale narazie nie teraz)
od lipca dieta na masse,
Celem jest Siła i masa.Prosze o ocene cyklów i o ewentualne propozycje innych supli :)
od lipca planuje 1 cykl kreatynowy który ma trwac 7 tygodni,wyglada on tak:
Olimp Mega Caps 1250mg 300szt
Vitalmax Gainer 1 (i tu niewiem czy dac 2250g czy 4800g ,poprostu niewiem jak dawkowac gdyz niekupiłem jeszcze)

Po 14 tygodniach od rozpoczecia cylku planuje drugi cykl:
Mega Caps 1250mg Olimp 300szt
Cell Pump Natural 450g lub Orange 665g(niewiem jakie dawkowanie i nieweim które kupic)
Wpc Ostrowia 80 lub Gainer vitalmax 1 (poradzcie co wybrac)
pzdr.

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
Witam.Pytasz jaki gainer wybrac nie musisz kupowac zadnego jak masz diete na 100% ale jak sąbraki w diecie to mozesz dozucic gainera w diete zeby pokryc braki w niej..pytasz sie gainer 1 czy wpc ostrowia tak samo odpowiem wg braków w diecie jak jesz za mało białka to wpc jak masz za mało wegli to skus sie na gainerka a cykle wg mnie mogąbyc nawet

"Bez masy nie ma siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
mam troche tłuszczu , i teraz chce go spalic ok 5-7 kg do lipca,mysle ze spokojnie to zrobie ,bo puzniej chce mase robic i niechce zeby duzo tluszczu sie nazbierało,diety na mase niemam rozpisanej,a chce szybko sile i mase robic,mozze cos zmienic w suplach albo dozucic,i dawkowanie kreatyny Dt 2x po 4 capsy czyli 2x5g ,DNT 5g czyli 4capsy i niewiem czy dawkowanie jest dobre.cwicze 4 razy w tygodniu na siłce w pon,wto,czw,piatek

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
dawkowanie dobre ale to to jest sport dla cierpliwych tutaj szybko nie zrobisz sie wielki i wyrzezbiony co do tego zrzucenia 5-7 kg do lipca jest to mozliwe przy dobrej diecie narazie zrób na bilansie zerowym aeroby mozesz dorzucic aminokwasy zeby mieso ci zabiezpieczały i zwieksz ilosc białka a zmniejsz wegle powinno byc dobrze ja tak wczesniej robiłem tzn podobnie i w 4 tyg. 5 kg zrzuciłem

"Bez masy nie ma siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jak wiesz,że wiecej kredy będzie ci w najbliższym czasie potrzebne,możesz kupić ok 500-600g jakiegoś dobrego creapure np uniwersal,inoskor,no ale moga też być te megacapsy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
wiem ale to jest mój pierwszy cykl,i dużo osób mówiło mi że na pierwszy bedzie najlepszy olimp m caps,a mi wlasnie pasuje ze jest w capsach,a według was po takicym cyklu moge sie spodziemac jakichs przyrostow........wiem że to sport dla cierpliwych od kiedy ćwicze sie o tym przekonałem ,ale ja niezamierzam sie napakowac i dac spokuj,planuje dluższa przygode ,z siłownia

Zmieniony przez - Marek_3bit w dniu 2008-05-11 18:56:07

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
dieta + te suple oczywiscie ze mozesz sie spodziwac przyrostu ładnego tylko jedno ale zebys na wakacje za duzo alkocholu nie pił bo pozniej bedziesz płakał ze ci pospadało !

"Bez masy nie ma siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
z alko juz skonczylem ,no moze 8 lipca zrobie wyjate (moja 18)to trzeba z 3 dni wyjac z życia/żart.pomozecie ulozyc mi diete na masse(ja od lipca bede stosował,) i teraz diete na redukcje trzeba mi ok 1800kcal na redukcje,zaraz moge napisac dokladnie ile btw i kcal trzeba

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
nie ten dział na układanie diety ułóz jąi zamiesc do oceny w dziale do tego przeznaczonym

"Bez masy nie ma siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
ok ,wiem,tylko tak napisałem,co mi odnosnie supli doradzisz moze jakis cykl miedzy tymi dwoma z kreatyny,moze cos dobrego na mase,napisz co braleś

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
między tymi dwoma mozesz sobie wziąść AAKG np z Treca ono kreatyny nie posiada lub HMB revolution tez z treca ale skłaniał bym sie raczej do AAKG

"Bez masy nie ma siły"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki spalacz wybrac???

Następny temat

Co Wy na to??

WHEY premium