SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacje Międzyzdroje 7.07-13.07.2024

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1199 Napisanych postów 1491 Wiek 11 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6405
Mam pytanie do tych co byli w Miedzyzdrojach,jaki tam jest klimat i wogole jakie macie opinie?Przez 11 lat pod rzad jezdzilem do Mielna-jak wiadomo miejscowosc melanzowa dla mlodych-fajna sprawa,ale ja juz mam 37 lat nie widzi mi sie skakac w Bajce z kolesiami ktorzy mogliby moimi dziecmi byc.Kiedys jezdzilem tez do Wladyslawowo i Łeba,czy ktos orientuje sie czy Miedzyzdroje to bardziej klimat melanzowy Mielna?Cos pomiedzy typu Łeba,Wladyslawowo?Czy bardziej bananowo typu Sopot
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 45 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 362
Klapa straszna....bylismy 1 dzien wyrzucili nas we 3 komkminiarkah,ale 1 poznalem bo z nim gadalem dzien wcxesnij..WESZLI WE 3 WKOMINIARKACH ZABRALI NAM CAKY HAJS OK4000,POTEM JESZCZE DZWONIŁ I PISA.Ł ZEBY MU PRZELQC 400Z.L CHODZILO OTO ZE TROCHE AMFY U NAS NA STOLE LEZALO.JAK DLA MNIE TI JEST ROZBOJ,WYLUDZENIE I SZANTAZ

""albo oddajecie caky hajs mi jak nie ti ostre wp****** albo zadzwonia na policje ze mamy fete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11479 Napisanych postów 72831 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 960285
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"nagly" zanik siły i masy mięśniowej.

Następny temat

Sprawa karna art 190kk grozby karalne

WHEY premium