SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawa karna art 190kk grozby karalne

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 45 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 362
W skrocie wygladalo to tak jeden koles mnie wyzywal w internecie,ja sie wku.r.w.ilem i zaczalem mu pisac ze go zaj**ie,ze dostanie kose w plecy-gosc zglosil sprawe na policje-doszli mnie po IP,wezwala mnie Policja -przyznalem sie dostalem dozór raz w tygodniu no i obciach na cale miaste bo to male miasto.Jedyna moja linia obrony to to ze koles mnie prowokowal.On wynajal pelnomocnika,i on sie stawia jak jest przesluchanie na policji to on tez jest ,dostalem tez zakaz zblizania sie do niego i jego rodziny,byłem karany za jazde autem po alkoholu ,ale to juz sie zatarlo-ale te grozby kierowalem w trakcie proby za jazde alkoholu(grzywna 5000zl zatarla sie rok od zaplaty-placilem w marcu 2023 wiec sie zatarlo w marcu 2024)ja tez wzialem adwokata.Przyznalem sie i go ku,r,w,e przeprosilem na policji.,i teraz moje pytania

1 Siedziec to wiem ze za to nie pojde,ale czy dostane grzywne czy zawiasy?
2 Ile sad mi przyzna do zaplaty?ja mysle ze kolo 20tys bo tak on bedzie chcial z 10,koszty za jego adwokata z 5 no i swojemu tez pewnie z 5
3To wlasciwie nie pytanie tylko stwierdzenie jaka przyjac taktyke na rozprawie?mowic ze on mnie prowokowal i wyzywal?Nie bo zaostrze jego i jego pelnomocnika ambicje..Niestety musze ku.r.w.e przeprosic w sadzie i udawac "skruche"
4 Ile to sie moze ciagnac?Ja bym chcial jak najkrocej przesluchanie na policji bylo w kwietniu w maju bylo badanie u psychiatry i cisza ,policjant mi mowil ze to z rok sie bedzie ciagnac
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1199 Napisanych postów 1491 Wiek 11 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6405
Jesli chcesz zeby sprawa szybko sie skonczyla to musisz przyznac w sadzie,przeprosic(wiem ze to bedzie trudne zwlaszcza ze koles cie wyzywal) kara finansowa 20-30tys.No niestety tak jak mowiles skazanie sie zatarlo,ale popelniles przestepstwo w okresie proby-moim zdaniem zawiasy dostaniesz,jak sie przyznajesz i przepraszasz to mysle ze do konca roku powinna sie sprawa skonczyc,chyba ze gosc da jakies kosmiczne warunki typu z 50 tys nawiazki,ale to juz ze swoim adwokatem konsultuj.

Zastanawiam sie tylko nad jednym czy powinienes w sadzie powiedziec ze on cie wyzywal pierwszy z jednej strony tak -bo to troche tlumaczy twoje zachowanie ,ze cie produkowal,ale z 2 strony pojdziesz z nim na wojne-a to sie wiaze z tym ze sie sprawa bedzie dlugo ciagac.Moim zdaniem powinienes powiedziec ze gosc cie wyzywal prowokowal,ale zalujesz tego ze mu groziles i 2 raz bys tego nie zrobil i moje zachowanie bylo nieadekwatne do jego zaczepek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14759 Napisanych postów 53386 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 401691
Witaj,
SFD to forum sportowe, a nie prawne, więc nie wiem dlaczego w ogóle napisałeś tutaj w takim temacie...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1199 Napisanych postów 1491 Wiek 11 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6405
NO w tym dziale były takie tematy nie zwiazane z silownia typu "Kobieta ogolona na łyso"

A co do tematu to policjant ci dobrze powiedzial,ze zanim to sie skonczy to sie zejdzie z rok,skoro akt oskarzenia z prokuratury wplynal juz do sadu to troche poszperalem z ciekawosci ile sie czeka na termin rozprawy

1 Uśredniając jednak te dane można przyjąć, że na wyznaczenie I terminu rozprawy możemy oczekiwać około 6 miesięcy-

2 https://www.rp.pl/prawo-karne/art9474611-akt-oskarzenia-dlugo-czeka-na-pierwszy-termin-statystyki-ministerstwa-sprawiedliwosci 

No teraz wakacje sezon urlopowy to na bank najwczesniej we Wrzesniu ci wyznacza termin,ale nie rob sobie nadzieji-ja stawiam ze gdzies pazdziernik ci wyznacza rozprawe
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacje Międzyzdroje 7.07-13.07.2024

Następny temat

Jak działa hantla regulowana??

WHEY premium