Derek Lunsford, w miniony weekend został nowym Mr. Olympia. Jego zwycięstwo było historyczne, ponieważ stał się pierwszym na świecie Mr. Olympia w dwóch kategoriach. Jednak wielu fanów w Internecie uznało wyniki za kontrowersyjne, a niektórzy posunęli się nawet do nazwania wydarzenia oszustwem. Na Instagramie opowiedział, że od tego czasu dostaje groźby od fanów Hadiego Choopana z Iranu. Ponadto ujawnił, że jego Instagram został wyłączony dwukrotnie w ciągu 24 godzin zaledwie dzień po wielkim zwycięstwie.

„Uwielbiam fanów Hadiego, ale byłbym wdzięczny, gdyby okazali mi trochę więcej szacunku i tego wymagam od wszystkich”.

Dalej Lunsford wyjaśnił, że nigdy nie porzuci swoich kanałów w mediach społecznościowych z powodu nienawiści fanów lub gróźb. Nie podał dokładnego powodu, dla którego jego Instagram został dwukrotnie usunięty, ale powiedział: 

„Jest kilka rzeczy, które chciałbym wyjaśnić. Pierwsza dotyczy zawieszenia mojego konta na Instagramie. Pojawiły się spekulacje, że wyłączyłem je ze względu na negatywne komentarze, ale to nieprawda, to nie ja. Uwielbiam publikować treści w mediach społecznościowych, niezależnie od tego, czy jest to Instagram, czy YouTube. To nie ja wyłączyłem je z jakiegokolwiek powodu. Chcę was poinformować, że konto nie tylko zostało zawieszone raz, ale zostało zawieszone już dwukrotnie w ciągu ostatnich 24 godzin. Drugą rzeczą, o której chciałem porozmawiać, było wiele negatywnych komentarzy i chcę tylko powiedzieć, że w pewnym momencie przekracza to granicę. Groźby pod adresem mojej rodziny lub mnie to za dużo”.

Lunsford zaapelował o większy szacunek wśród fanów w społeczności kulturystycznej, niezależnie od narodowości i kraju pochodzenia. 

„Chciałam więc dać ludziom znać, że nie czuję się z tym w porządku, ale nie mam wpływu na to, co zrobią inni ani co powiedzą. Proszę tylko, żebyśmy wszyscy szanowali się nawzajem, ponieważ naprawdę wierzę, że jest wielu ludzi, którzy mnie wspierają i wspierają wszystkich kulturystów, i nie ma znaczenia, czy pochodzisz z USA, z Iranu, czy też jesteś z Brazylii lub jakiejkolwiek części świata. Wierzę, że wszędzie są dobrzy ludzie. Czuję ogromną miłość i wsparcie ze strony całego świata, w tym fanów irańskich, brazylijskich i amerykańskich”.

Lunsford skomentował też zejście ze sceny Hadiego Choopana. Powiedział, że był zaskoczony, gdy Hadi Choopan nagle zszedł ze sceny. Nie sądził, że taka będzie jego reakcja, ale rozumie, że to nie było dla niego łatwe.

https://youtu.be/yBOC83KLeCQ

Komentarze (5)
lordknaga

i to jest koniec chopana, nie wazne czy wroci lepszy, grozby jego fanow i ucieczka ze sceny - w npc jest spalony, podobnie bylo z bigramim i jego pozowaniem w pitsburgu, na ktore nie chcialo mu sie leciec a pozniej wysral jakas bajeczke, ze nie wiedzial, ze ma leciec do ameryki na pozowanie, na ktore sie wczesniej umawial :-D

5
rarytas1

I bardzo dobrze, oby Hadi dostał za swoje buractwo zasłużoną nagrodę w postaci niskich lokat to może nauczy się jak normalnie żyć w społeczeństwie

0
MalwaCK

Hihi al3 Lunsford władował sobie stany zapalne w motyle /)

1
F1.08

Derek doyebal do pieca bo jest tez zapalonym Chrzescijaninem i wspominal bedac na scenie o Jezusie. Brodaci wiadomo - z tolerancji nie sa znani %-) Oby go tam nie ukamieniowali.

A Hadi? Wroci do reklamowania p****** i dziwnych biznesmenow z Iranu...swoja droga moglby sie nauczyc troche jezyka..z szacunku do spolecznosci miedzynarodowej.

0
M-ka

Ha ha ha, ale zrobił przedstawienie. Jak obrażona kobieta z fochem.

0