SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacje 2009 Czyli akcja cala polska wali koks dzieciom %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
Panowie powiedzieli byscie cos na temat tych zrostów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Mialem/Mam tak samo ze im wiecej strzalow tym gorzej igla zaczyna wchodzic, badz twardy i bij dalej wiec zapewne to normalne, bij w uda na przemian z posladem (poslad/poslad/udo/udo/ itd cos o uczuciach mowiles, tez tak mam na cyklu, kobieta mowi ze bardziej "kochany" jestem i lepiej ja traktuje nie wiem czy to wina koksu czy psychiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
ja też tak miałem że mi masa nie szła na teściu solo a siła z 10 kilo z treningu na trening,mimo tego że priorytetem na cyklu była masa

dodałem kalorii w diecie(głównie z tłuszczy),używałem tłuszczu nawet w przed i potreningowym posiłku(za poradą bodylina) i masa sie ruszyła elegancko.ja waże 100 a nie ma bata żebym zjadł w jednej porcji więcej niż 100 g ryżu czy kaszy,więc zaczołem do każdego posiłku pić miarke gainera(pvl mutanta)z zimną wodą jako popitke do szamy

jak chcesz masy to musisz podbić kalorie.ja też byłem wkoorwiony że siła idzie jak szalona a masa słabo,ale spróbowałem tej metody i poparu tygodniach mnie mama skrzyczała że sie zabardzo nakoksowałem


edit:są fajne przyprawy do sałatek z prymatu (są różne).walnij se do każdego posiłku sałete z 30-40 ml oliwy i będzie masa szła.


Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2009-05-17 22:31:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
*******e te uda ; D, raz wbiłem z ciekawosci to odciagnalem i odrazu krew, mam uraz.

Jak moge to bede wybierał posladki ; )

Uczuciowy az za bardzo sie zrobiłem
Mi sie zdaje ze to wina koksu xD

Dzieki za rady panowie szczególnie z ta sałatka moze byc dobre ; )

Od jutra zaczynamy piaty tydzien zostały jeszcze 4 i licze na 4 kg ; )

Jak metody sie sprawdza to napisze ;), a tymczasem lapcie po sogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
od kiedy wale w poslady ani razu jeszcze nie zdarzylo sie tak ze krew poszla moze za plytko wbiles?? albo zle zrobiles, ja bije 0,8 40mm i jest Si

moze i nadmiar tescia a co za tym idzie i estrogenu zamienia nas w baby i doruwnujemy im uczuciami

Zmieniony przez - Pablus21 w dniu 2009-05-17 23:55:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
Ja napisałem ze w udo mi krew poszła w poslady to nawet czasami zapomne odciagnac ; )

Mnie tam nic w babe nie zmienia %))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Spore wachania, czasami przypływy euforii ale czesciej wrazenie ze chciałoby sie w*******ic kazdemu napotkanemu na ulicy.

spoko
jak będziesz na cyklu w NSZ, ustawię Cię z Cezarem.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
Koniu specjalnie dla Ciebie przeciagne

Swoja droga to napisałem w*******ic a nie dostac w******* , ale i jedno i drugie uspokaja ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
ostatnimi czasy mało pisze bo i słabo idzie.
Micha srednio trenningi max 3 x tyg.

Powód wklejam niżej

http://photos-d.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v4747/134/8/1143531145/n1143531145_502875_1603058.jpg


Za 2 tyg bede od niej wolny, akurat bede schodził z cyklu.

Nie czuje bloka, co byscie powiedzieli na 2 tyg odbloku, + kreatynka a po 2 tyg zarzucic metke i wziasc sie za miche i za trenning.

Mam nadzieje ze rozumiecie sytuacje, i nie jeden tego doswiadczył, a ze mi wypadło na cyklu gdzie poziom tescia wyzszy a i ja bardziej uczuciowy to ***owo wypadło przynam ale cóż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie rozumiem - strugasz olowka przy zdjeciu jakiejs brunety i nie masz czasu isc na trening? a za 2 tyg co - mama ci internet odlacza?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan nie kopie?

Następny temat

Depedin, Dexamatazone??

WHEY premium