SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

akcja plaża 2012 rozpoczęta - czym się wspomagamy??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5298
siema koksy !
najpierw ankieta
1. WIEK:26
2. WAGA:101 (jestem na redukcji zszedłem ze 110)
3. WZROST:187
4. WYMIARY:
-biceps:44
-klatka:ok120-122
-udo:66
-talia:łądnie spada podczas redukcji jestem
5. STAŻ NA SIŁOWNI:w chooj z 10lat :)
6. DIETA:
na cykl podbijam do
-białko:3
-węglowodany:3
-tłuszcz:0,5-1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:

1. 100szt mety pl 15mg ed
2. prop solo 100mg e2d 8tyg
3. prop 100mg e2d + wino + śladowe ilosci npp-->ktore była chyba wałem
4. prop solo 100mg e2d cykl zakonczony ok 1.5roku temu
5. ostatni cykl: meta solo 25mg ed 6tyg odblok skonczony 11 listopada


8. TRENING: split 5xtyg + 4x cardio 30min tętno 160-170
9. CEL CYKLU: sucha plażowa masywna sylwetka
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
od ponad roku czysty (no prawie ;) koniec pazdziernika skończyłem metkę w dawce 25mg ed - 6 tyg trwal cykl odblok skończony 11 listopada)
11. POZIOM BF%: nie wiem ale nie jest źle (obecnie na redukcji wsponaganej clenem i yohambiną )
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): moze lekko do łapania smalcu
13. STAN ZDROWIA: idealny
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: nie ineteresują i szału nie ma, życiowe maxy:
-klata:160
-martwy ciąg: w ost serii 180kg x3 powt
-przysiad: 140 ok 6powt


no i planów widzę kilka jak by się tu wspomóc w budownaiu plażowej sylwetki:

1.
od stycznia prop solo 100mg e2d przez 8-10tyg potem 3miechy przerwy i od czerwca prop + nie wiem co moze oxa lub wino

2 zamiast 2 krótkich cykli 1 konkretny ale bez przesady zebym zszedł z niego :) bo strasznei lubię być ON :) więc tak do 16tyg
i tu nie wiem jak raczej dlugiego teścia odrzucam bo ludzie mówią że zamula a ja chce się czuć tak jak mam na propie czyli cały czas na max obrotach :)
więc moze cos takiego tylko kompletnie nie wiem jakie dawki
1-16 bold
1-9 prop
10-16 oxa??

w taki dlugim cyklu pasował by enen na poczatek tak z 8tyg a koncówka propem i oxa np tak
1-16 bold
1-8 enan
9-17 prop
10-16 oxa

sam nie wiem poradzcie pany bo k***a nie wiem czy jest sens walic 3czy 4 srodki jak mnie zaj**iscie prop solo robi i to w malej dawce ale chciałbym zeby ten cykl/cykle dał wyraźny trwały przyrost --> porpostu forma na lato musi być :)

ps. bycie na bombie latem mi nie przeszkadza :)

czekam na sugestie

Zmieniony przez - borys85 w dniu 2011-12-22 22:19:33

ON

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jestem zwolennikiem schodzenia jakimis blendami zejscie nie bywa takie drastyczne jak po odstawieniu propa , momentalne

jakich labów będą soki ? to Ci chlopaki dawki powiedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
dokladnie j/w ja tez wole na dlugich schodzic ale organizm organizmowi nie rowny ale mi lepiej tak jak pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5298
to zabrzmi głupio :) soki będą pewne w 100%
a laby jak dostepne to raczej apteka tzn prop raczej testovis na 90% a reszta pewnie balkan
zależy na co mnie namowicie :)

chcaiałbym spróbować "legendarnej" oxy
znowu na bank w cyklu bedzie prop bo czuję się na nim jak BÓG :)

Zmieniony przez - borys85 w dniu 2011-12-22 23:18:30

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
w bałkana to ja bym nie celował :) za długo na rynku zeby nie bac sie o waly i duz opini o bolesnych indekcjach celuj w AP,Unigen,PMP,Atomic

Zmieniony przez - maniexxx w dniu 2011-12-22 23:44:01

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym zrobił 2 krótki cykle:

1-8 cypionat
1-4 meta lub 3-9 tura
do tego odblok na HCG, HMG, Clom i Tamox

To był by taki lajtowy cykl na masę bez komplikacji i nie powinien mocno zalać co dało by dobrą bazę do sylwetki plażowej i spadki nie powinny być drastyczne.

Drugi jeśli masz możliwość wp*****lać dużo mięsa i węgli tak ze 3b i 6-8ww i 1t to walił bym oxę z creatyną i o ile oxa będzie dobra to masz gwarantowaną zaj**istą sylwetkę na lato. Oczywiście jeśli wszystko pójdzie tak jak powinno.

Jeśli długi to można udeżyć w bolda:

1-14bold
1-9 enan/cypio ew jeśli ma być bardziej hardcorowo to susta
10-16 prop
10-16 oxa
Odblok jak wyżej. Jeszcze pewnie gdzieś bym coś zmienił ale to tak na szybkości.

Ogólnie to najgorszy ten odblok bo koszt pewnie drugie tyle co cały cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6352
Propionat meta efedryna wegle w diecie prawie wszystkie niskie dobra docinka z nawodnieniem heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5298
mętlik w głowie mam bo chciałbym żeby "bazą" cyklu byl prop bo zak***iście się na nim czuję a celem jest mięsień dobrej jakości na kg mi wogole nie zależy

i chyba zrobie tak ze od połowy stycznie prop solo tak z 8-9tyg potem 2,5-3mc przerwa i prop + cos tylko nei wiem co oxa/tura/wino i tez ok 8-9tyg czyli torche mocnjej ewentualnie jeszcze na tego bolda smak jest i te 16tyg bomby :) zobaczymy jak to wyjdzie

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
W tym 2, prop i wino powinno ładnie porobić. Miło się czyta, wiedząc że są jeszcze ludzie, którzy robią cykle z głową - niskie dawki + nie byle jaki staż. Powodzenia

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mając do wyboru takie środki jak oxa i tura nie brał bym wina pod uwagę. Działanie ma podobne do tych środków choć jak dla mnie znacznie słabsze od anavaru i gorsze skutki uboczne. Tura wg opinii znajomych nie wycina tak jak wino ale daje więcej masy mięśniowej.
Prop jest ok ale przy długich cyklach musisz wziąć pod uwagę dwa estry. W krótkich może być 1 ale warto spróbować coś nowego bo być może będziesz się czuł jeszcze lepiej niż na propie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5298
taki mętlik w bani już mam, bardzo kusi mnie długa bomba

ale jednak teraz wystartuje propem solo, zacznę jutro lub po jutrze 8-9 tyg i potem 3miechy off i cos mocniej i dluzej tak 16tyg wlasnie i cos w stylu enen/cypio + prop + oxa/tura no i tego boldka będę mial czas przemyśleć bo nie wiem już czy te jego skutki uboczne to prawda czy mit

to prop solo wraz z odblokiem skoncze ok połowy marca i od czerwca bum 16tygodni czyli do konca wrzesnia :):) cały sezon ON :)

ON

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto testowal bp pharma dece

Następny temat

Kiedy Odblok ????

WHEY premium