SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacje... praca... redukcja => problemy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
witam ! stało się coś więcej niż dziwnego codziennie dokonuję pomiarów rano na czczo waga/brzuch w 2 miejscach, od wczoraj zacząłem suplementację Dyma Burn Xtreme (miałem okazję tanio kupić) , no ale dobra do rzeczy... dzisiejszy pomiar 76 kg !!! , wczoraj i wszystkie poprzednie ja wiem 9-10 dni 77,9 ! sprawdziłem na dwóch waga mało tego pas to moje wymarzone 80 cm, no 80,5 cm żeby nie skłamać przy wczorajszym i tak jak w dniach poprzednich ~~ 82 cm, najlepsze że wcale mnie to nie cieszy 76 kg przecież to skóra i kości bym komuś powiedział :P a teraz dalej fakt faktem , DBX spowodował u mnie wczoraj 2 x biegunkę, jednak nie jakis mega hardcore, toaleta raz i było ok, po drugie kręcilem wczoraj aero i była mega moc na tym heh 70min + przy zwyczajnie 40 min max :P i to nie placebo, bo zwyczajnie to padam na ryj i koniec ale dobra , bo cudów nie ma , a więc , odwodniłem się ? fakt żę wypiłem tylko litr wody lekko ponad przy standardzie 2 l + , ale takie coś ?! tyle wagi to mi spadło stopniowo w 60 dni, nie mówiąc o pasie proszę o jakieś logiczne wytłumaczenie, nie musze mówić że diety nie popuszczam nic a nic

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
mario_8817 proszę o napisanie bez buziek bo trudno się wczytać daj zdjęcie sprzed i po

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
ok , zaraz coś podrzucę , jak tylko zapoznam się z mechaniką wrzucania fot bezposrednio do postu , a nie linku , heh ok nie jestes pierwsza osoba która mi to mówi, jedyna rzecz z której chyba nigdy nie wyrosnę, sprzed i po , masz na myśli przed redukcją i teraz ? bo mogę jedynie dać sprzed redukcji i takie z tydzień temu , może być ? czy chodzi Ci konkretnie o dziś ?

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
może być jak pisałeś

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
witam ! stało się coś więcej niż dziwnego codziennie dokonuję pomiarów rano na czczo waga/brzuch w 2 miejscach, od wczoraj zacząłem suplementację Dyma Burn Xtreme (miałem okazję tanio kupić) , no ale dobra do rzeczy... dzisiejszy pomiar 76 kg !!! , wczoraj i wszystkie poprzednie ja wiem 9-10 dni 77,9 ! sprawdziłem na dwóch waga mało tego pas to moje wymarzone 80 cm, no 80,5 cm żeby nie skłamać przy wczorajszym i tak jak w dniach poprzednich ~~ 82 cm, najlepsze że wcale mnie to nie cieszy 76 kg przecież to skóra i kości bym komuś powiedział , a teraz dalej fakt faktem , DBX spowodował u mnie wczoraj 2 x biegunkę, jednak nie jakis mega hardcore, toaleta raz i było ok, po drugie kręcilem wczoraj aero i była mega moc na tym heh 70min + przy zwyczajnie 40 min max , i to nie placebo, bo zwyczajnie to padam na ryj i koniec ale dobra , bo cudów nie ma , a więc , odwodniłem się ? fakt że wypiłem tylko litr wody lekko ponad przy standardzie 2 l + , ale takie coś ?! tyle wagi to mi spadło stopniowo w 60 dni, nie mówiąc o pasie proszę o jakieś logiczne wytłumaczenie, nie muszę mówić że diety nie popuszczam nic a nic ///ocenzurowana wersja , a teraz foto :
pierwsze 3 sprzed redukcji, dalbym najchetniej w identycznych pozycjach ,tym samym oswietleniu itd ale niestety owych nie mam dlatego daje poglądowe i w miarę podobne,waga 81-82:












a teraz te w trakcie redukcji , rozrzut czasowy 2,5-1 tyg. temu, dwie fotki z treningu , reszta z dni dnt, waga ~~78 kg:





















Zmieniony przez - mario_8817 w dniu 2010-09-04 15:35:52

Zmieniony przez - mario_8817 w dniu 2010-09-04 15:38:35

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Jest ładnie ale po pierwsze !!! słuchaj uważnie. Wahania są normalne. po 2 kto normalny waży się codziennie jaki to ma sens? powiedz?
Powinieneś się ważyć co 2 tyg. no może być co tydzień o jednej porze. I daj luz i tak zrób. Jeśli spalacz powoduje u Ciebie biegunkę zmiejsz dawkę. Nie sądzie by to było odwodnienie choć nie wiem ile biegasz. OCzywiścei po takich problemach żołądkowych uzupełniaj wodę bo to podstawa...... Ustalmy tak zmniejszasz dawkę duma burna trochę i ważysz się za tydzień nic nie zmieniasz. Za tydzień si odezwiesz zrobisz zdjęcie i pomiary. Wszytsko i nie panikuj! joł

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
a i jeszcze jedno , sory że tak truję heh, ale czemu w ogóle nie mam widocznego zarysu brzucha ? zresztą sam widzisz, co ja mam zejść do 75 cm w pasie ? :D chyba po prostu nie mam tam mięśni ^^ oczywiście trening jest full opcja ,robię abs II , dodatkowo dużo ciągów, drążek, ruchy powolne , dokładne , żadnej ilości tylko jakość :) "po 2 kto normalny waży się codziennie jaki to ma sens? " pozostawię to jako pytanie retoryczne hehe

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
spokojnie odsłonięcie brzucha troche zajmuje są tam inne receptory trzeba sie trochę pomęczyć i nie przesadzaj bo małe zarysy są trzymaj sie planu nie robiS w 6 tyg bo to bajka

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Na to składa się wiele czynników, także genetyka.
Możliwe, że nawet jeśli nie masz dużego %BF, a pomimo to nie widać zarysów mięśni to trening wytrzymałościowy Ci nie służy.
Polecam na brzuch trening z obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
Jak najbardziej się z wami zgadzam, za dużo już w życiu bezowocnie masowałem ( dzika masa rządzi :D => pas 90 + ) itd dlatego też na redukcję dałem aż 90 dni :) jaki mam aktualnie bf widzisz sam na zdjeciach, z obliczeń wynika że mam 11,5% co jest zwykłą bujdą :) z pomiaru fałd ~~13-16% , tylko jakiś fachowy pomiar dałby prawdziwą wartość, więc nawet tego biorę pod uwagę, właśnie chodzi mi ciągle po głowie ten wariant standard + obciążenie, tylko że za każdym razem żali mi progresu w ABS II no i go tak ciągnę... co śmieszne jak leżę to brzuch jest świetnie wyczuwalny, mogę sobie złapać ze co chcę hehe wstaję i czar pryska :D cóż dużo pracy przede mną :)

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Centymetry kontra waga

Następny temat

Zapotrzebowanie kaoryczne na redukcji

WHEY premium