SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - ciężka praca i Aeroby.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 804

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Płeć

M

Waga

103

Wzrost

182

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

22

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

8-18 Praca fizyczna ( Myjnia ) 19:00/19:30 Trening 60-80 min. ( cardio 20-30 min )

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Amatorsko siłowo - sylwetkowy 4 dni w tyg. + 1 dzień brzuch. Staż kilka lat. Ćwiczę w domu , wolny ciężar. Gryf , gryf łamany , hantle , drążek.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Masowa ( za duży przyrost BF ) Redukcyjna ( za duży deficyt i katabolizm ) Obecnie wciąż eksperymentuję. B-3g. W-3-4g. T.0,7g. ( Redukcyjna )

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Badania co 6-8 tyg. Progesteron , Prolaktyna , Estradiol. Stan zdrowia B. Dobry.

Stosowana lub planowana suplementacja

Propionat 100 mg + Masteron 50 mg 2 ed. Planowy Winstrol ( Tabs. ) z Propionatem. Witaminy , Omega 3 , Izolat , Carbo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Witam.
Mam pytanie odnośnie ciężkiej pracy i wykonywania dodatkowych Aero tuż po treningu. Czy ma to jakiś sens czy mija się z celem ? Zacząłem redukcję , stopniowo obcinam kcal , głównie na tłuszczach. Pracuję 10H dziennie. 8-18 , wracam i biorę się za trening. Pracuję na myjni samochodowej którą traktuję jak jedno wielkie Cardio. Czy przy zastosowaniu odpowiedniej diety sama praca fizyczna w ciągu dnia wystarczy mi na pozbycie się smalcu czy mogę zastosować Aero 20-30 min tuż po treningu który trwa średnio 60-80 min ? Moje obecne BTW to : B-3 / T-0.7 / W- tutaj sam nie wiem ale utrzymuje je na razie na 4g. Jestem Ekto i naprawdę szybko się ruszam w pracy. Proszę o odpowiedź osobę która jest bądź była w podobnej sytuacji do mnie. Najlepiej z moją budową ciała. Wtedy mnie lepiej zrozumie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko sprawdzić, jak po 2-3 tygodniach na samej diecie - pod warunkiem że będzie dobrze zbilansowana, nie będzie progresu, który by Cię zadowalał dodaj aeroby. Nawet jeżeli odezwałby się ktoś do Ciebie o parametrach mocno zbliżonych nie oznacza to, że jego historia efektów pokryłaby się z Twoją.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Dzięki za odpowiedź. Postaram się być cierpliwy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie a śniadanie

Następny temat

Redukcja dieta do sprawdzenia

WHEY premium