SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacje... praca... redukcja => problemy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
mario_8817 złap się nie za brzuch a za głowę i przymyśl co robisz i cierpliwości do usłyszenia

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
AMEN :D i tym miłym akcentem kończymy polemikę do przyszłego tygodnia i standardowo dziękuję za odpowiedzi :)

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Czekamy z niecierpliwością i zrób coś dla mnie nie waż się na codzień gdyby sie powtarzała biegunka wywal spalacz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
Minęło 7 dni.... to by było na tyle wstępu heh, zgodnie z obietnicą wrzucam fotki i daje ogólne sprawozdanie :) waga 77 kg, obwód 80,5/80,5cm (kiedyś było szersze, węższe , teraz jednakowe heh),dieta 2000 kcal od jakichś 10 dni, właściwie chyba ją zamieszczę , bo już dawno nie ulegała poprawkom, a pewnie jak zwykle są błędy :) bynajmniej rozkład b/t/ww => 2,2/1,1/1,4 ; co najlepsze ta dieta podeszła nieświadomie nieco pod carb cycling, i dlatego od razu pytanie, które mi chodzi po głowie to czy przejść na CC lub LC ? bo już szczerze bym wolał mieć jasne zasady, których trzeba przestrzegać niż tak jak teraz, a i tak węgli mało (wychodzi 110-120g/ed), jem je do 3 posiłków dziennie, ale to może samo wyjdzie jak zamieszczę dietę , bo już całkiem nieczytelny post mi wyjdzie heh, zamieszczam poniżej foto, jak najbliższe oczywiście temu co dawałem ostatnio by móc mieć jakąkolwiek skalę porównania, a więc tak jak wtedy coś z dni i T i DNT w podobnych pozach,świetle itd. :
















, a teraz bonus pack, z serii "i ty możesz mieć wyrzeźbiony brzuch przy dobrym świetle"










to tyle, zamieszczę później dietę z dokładnym rozkładem itd. No i pytanie przede wszystkim to ciąć kcal, dodać ? zostało 19 dni redukcji :) można więc coś jeszcze ze sobą zrobić :) i może wreszcie coś mi się uda zrobić z brzuchem ;/ btw zmieniłem abs II na standard ćwiczenia,trochę z obciążeniem, trochę drążek, "może pomoże" :) a i co jeszcze spalacz się wreszcie zaadaptował i na 7 dni tylko raz jeszcze spowodował problem, ale to raczej z mojej już winy, bo wtedy ładny mix na żołądek poszedł ;)

Zmieniony przez - mario_8817 w dniu 2010-09-11 12:33:08

Zmieniony przez - mario_8817 w dniu 2010-09-11 12:36:02

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
koniecznie podbij ww
b/t/ww => 2,5/1/2 na poczatek powoli bedziemy zwiększali

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
hmm .. a mógłbyś mi to uzasadnić czemu ww up ? nie żebym się czepiał, i tak wyjdzie na koniec, że masz rację szczerze się bardzo dobrze czuję na małej ilości ww, na tą chwilę kręcę aero 6/7 dni , 3 x split (pow. masa) i samopoczucie bardzo ok :) a pomyśleć , że jeszcze 2 m-ce temu było mi ciężko zejść poniżej 3 g ww/kg , a i w ramach zupełnego offtopu, jako że w dziale treningowym nie uzyskałem żadnej pomocy(po co dałem do początkujących heh) zadam Ci parę pytań na które mi tylko krótko odp jakie jest konkretnie Twoje zdanie i co byś wybrał, bez uzasadnienia itd byłbym wdzięczny:
1. Trening przy redukcji => split czy fbw ?
2. Trening przy redukcji => aero czy interwały ?
3. Trening przy redukcji => brzuch codziennie,ewentualnie co 2, czy może raz w tygodniu solidnie z obciążeniem ?
Na powyższe przeczytałem chyba milion artów, pod każdym się podpisuje rzesza zwolenników, lecą sogi itd heh a na koniec i tak wychodzą sprzeczności, dlatego chodzi mi o konkretnie Twoje zdanie na podstawie wiedzy i doświadczeń, które masz.

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
hmm .. a mógłbyś mi to uzasadnić czemu ww up ?

IMO trzeba podnieść metabolizm który masz zwolniony bardzo fajnie się go podbija własnie dzięki temu co przedstawiłem zwłaszcza że kręcisz aero 6 razy nie widze takiej potrzeby

Jak chcesz możemy podbijać tłuszcze zobaczymymy jak zadziała i czym to sie skończy...


1. Trening przy redukcji => split czy fbw ?
jak masz doświadczenie to split

2. Trening przy redukcji => aero czy interwały ?
to i to

3. Trening przy redukcji => brzuch codziennie,ewentualnie co 2, czy może raz w tygodniu solidnie z obciążeniem ?
4 razy w tyg po treningu solidnie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
Doświadczenia to mam aż za dużo, tylko za późno zobaczyłem pewną zależność : dieta > all , dlatego poza efektami siłowymi wizualne były opłakane jak widać po foto sprzed redukcji :) no właśnie ciągle myślałem o podbiciu tłuszczów i przejście na LC na okres tych ostatnich 20 dni :) ale jak na razie żadne Twoje rady mnie nie zawiodły, więc nie będę kombinował na siłę i od dziś już wejdą 2g ww, hmm tylko tak licząc w pamięci to podbije mi to jakieś 250 kcal łącznie licząc przejście z B- 2,2 => 2,5 ; WW-1,4=>2, a co do aero to kręciłbym je nawet 14/7 heh , gdyby nie ta cała magia regeneracji :) po prostu mój organizm potrzebuje wysiłku i męczyłbym się chyba później z pół nocy z zaśnięciem jakby mi tak bezproduktywnie przeleciał cały dzień :)

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
spróbuj i napisz efekty po jakimś czasie jak faktycznie bedzie źle damy inaczej

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
Witam ! ;) minęło kolejne 9 dni zmagań z dietą , redukcją , a przede wszystkim sobą na wstępie.. Obi-Wan...zdradziłem zastosowałem owszem 2 g węgli jak radziłeś, ale przez pierwsze dwa dni tylko... cóż miałem fizyczne, a chyba bardziej psychiczne wrażenie, że mnie zalewa i trafi na ogólnej definicji, dlatego postanowiłem idąc za ciosem jeszcze bardziej ściąć węgle i przejść na ckd, na starcie wykonałem ładowanie ww, po czym kolejne dni aż do dziś to DNT(aero) <50 g ww , DT(siłownia+mało aero:) ) <100 g ww, ogólnie wszystko z "głową", żeby nie było, podbiłem tłuszcz ostro na 2g/kg , zadbałem o ich jakość, stosunek itd. , cóż chciałem się chyba przekonać jak to jest bezwęglowo żyć bilans kaloryczny 2300-2400 kcal , efekt waga 76,5-77kg (bez zmian) , pas 80/79 cm , foto aktualne(dziś,wczoraj), poniżej, no ale dobra do rzeczy... został ostatni tydzień redukcji (zaplanowane do końca września), inaczej mówiąc koniec 12 tygodnia... myślę, że i tak to o dużo za dużo :) wyszlo chuuudo , coz czlowiek nie ma umiaru heh... tak więc proszę parę wskazówek jak to teraz pokierować i iść naprzód, moim zdaniem wjechac na bilans 0 i trzymac chociaz z 2 tyg ? jak operować węglami , klasycznie T ~ 1g/kg ? tak w ramach zupełnego offtopu to żałuję , że nie założyłem dziennika, i tak zrobiłem wypiski z każdego dnia od 1 lipca, są foty co 7-10 dni , a pewnie wiele osób udzieliłoby mi cennych rad choćby w treningu w każdym razie redukcję uważam za zakończoną , za rok będzie lepiej i przede wszystkim mądrzej

























foto sprzed redu są na drugiej stronie

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Centymetry kontra waga

Następny temat

Zapotrzebowanie kaoryczne na redukcji

WHEY premium