SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacje... praca... redukcja => problemy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 858
co do diety nie bede sie wypowiadal, zrobil to s.m.p.a, czyli spec nad specami :)

wiesz, jesli tyle masz roboty fizycznej, w dodatku nie jestes do niej przyzwyczajony, i to w wysokiej temperaturze(kalorie ida tez na chlodzenie organizmu), to nawet te 3000 to moze byc malo, a 2000 to glodowka ;]

Powodzenia w redukcji ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Dlatego też napisałem że nawet zwiększać pozdrawiam

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
To chyba już ostatnie pytanie... Po jakim czasie powinienem widzieć skutek diety i co ile kcal ewentualnie wtedy zmniejszać ? Robić np. pomiar co 2 tygodnie i zmniejszać o 200-300 kcal jeżeli nic nie będzie ruszało ? A z pytaniem o suplementy wybiorę się do działu ... "suplementy"

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 858
Wiem wiem, zgadzam się w pełni z Tobą s.m.p.a. Chciałe tylko dodatkowo upewnić pytającego, że 3000 kcal to nie dużo. Bo często ludzi ciągnie żeby obcinać jak najwięcej:)

pewnie po tygodniu. Jak leci mniej niż 0.5 to za mało. Patrz w lustro najlepiej. Bo z wagą różnie jest, zjesz pomidora więcej i od razu inny wynik.

Wydaje mi się, że 300 kcal to maks, jesli chodzi o obcinanie. Jesli nie za duzo

Mam nadzieję, że nie masz na myśli spalaczy. Rozpędzą Ci sztucznie metabolizm, a jak już je odłożysz, to będzie szybciej tłuszcz rósł. Tak przynajmnije bylo u mnie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zobaczymy co będzie po 2 tyg pomierz się pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
dziękuję wam za pomoc :) za 2 tygodnie zdam relację ;) pozdrawiam

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
witam :) wedle obietnicy zdaję relację i pytam o więcej :D przede wszystkim muszę podziękować :) rady genialne, pas na tą chwilę 84 cm :) 79,8 kg wagi , ramiona i plecy jeszcze nie tyle wstecz co do przodu :) ( ale to już pewnie po części trening, który zupełnie "zreformowałem" z racji porządnej diety :D ) , samopoczucie w pracy świetne :) zostanę pracownikiem miesiąca a teraz czas na pytania.. mam wielki dylemat jeśli chodzi o posiłki potreningowe, bezpośrednio jem 2 banany (wiem fruktoza, wiele podzielonych zdań, plusy i minusy )lub piję carbo (0,5 g /kg), od razu proszę o odp co lepsze :) i kolejny posiłek czyli ten w odstępie do godziny po treningu, niby powinny być węgle złożone , a nawet na pewno :) jednak jak do tej pory(od 3 tygodni) robię własnie odwrotnie, dużo białka i mało węgli,mało tłuszczów... nie ma co się oszukiwać , ewidentnie węgle robią u mnie spustoszenie i prawie same negatywy.... tylko czy to dobre na dłuższą metę ? na tą chwilę właśnie ostatnie węgle jem tuż po treningu, pozniej juz tylko B i T, redukcję chcę robić do końca września... kolejna sprawa zastanawiałem się nad spalaczem od września, niedawno kupiłem TSE i tak wrzucam sobie przed aerobami, wiadomo daje niewiele , ale na pewno krzywdy nie robi :) myslalem nad Dyma- Burn X... pozdrawiam

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
bardzo mi miło

potreningowe, bezpośrednio jem 2 banany (wiem fruktoza, wiele podzielonych zdań, plusy i minusy )lub piję carbo (0,5 g /kg), od razu proszę o odp co lepsze :)
w dojrzałych jest mało fruktozy jak redukujesz polecam wypic białko i do 50min zjeśc ww złożone z mięsem

to odpowiada na reszte pytań

zastanawiałem się nad spalaczem od września, niedawno kupiłem TSE i tak wrzucam sobie przed aerobami, wiadomo daje niewiele , ale na pewno krzywdy nie robi :) myslalem nad Dyma- Burn X... pozdrawiam

narazie daj spokój ze spalaczem stosuj tse jak masz ok 3 kapsy dziennie na czczo i 2 przed tren na przykład chyba że masz go póxno to nie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
witam ;) czas leci , a z nim nadchodzą nowe problemy :D otóż pas stanął w miejscu i nadal trzyma się na 84 cm :/ postanowiłem więc obciąć diętę do ~ 2500 kcal max, rozkład b - 2,5 g , ww 2,5- max 2,8 , T - 1 , a raczej chciałbym zeby taka była, bo za nic nie mogę się wyrobić z tłuszczem :/ bilans wychodzi mi dopiero dobry w przypadku odrzucenia oliwy z oliwek,a chyba jest ona ważnym składnikiem diety, prawda? co dziwne i bez niej dziennik vitala wskazuje z reszty bardzo ladny stosunek T , bo prawie 1: 1 : 1. Ale, dalej... waga spadła poniżej poziomu 79 kg, co już aż tak mi się nie podoba szczególnie przy stojącym pasie :/ cel redukcji to było dojść do 80 cm do końca września, ale przecież chyba nie jest to równe ze spadkiem wagi powiedzmy do 77 kg przy 183 cm wzrostu ? Samopoczucie też już trochę padło (pewnie zbyt mała kaloryczność = zmęczenie ) , tak więc pytanie co dalej :) wrócić znów pod 3000 kcal i czekać ? ściąć do powiedzmy 2700 ? jeśli tak jaki rozkład b/ww/t przyjąć ? bo wydaję mi się, że ten z początkowej czyli b-2,5 , ww- 3,4 i t - 1,3 jest już do modyfikacji ? czy może mogę sobie pozwolić z racji pracy na taki zapas ? heh chyba wszystko to trochę nieczytelnie napisałem ,ale strasznie mi ostatnio skołowały głowę wypowiedzi z diet redukcyjnych, w których ciągle się obija ww-2,5 max i t -1 max (a często wręcz 0,8)... a i przed momentem wstałem nie wszystko dobrze pracuje

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
jezeli waga szybko leci to niedobrze

jaka czestotlliowsc treningow silowych i aerobowcyh?

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2010-08-25 22:55:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Centymetry kontra waga

Następny temat

Zapotrzebowanie kaoryczne na redukcji

WHEY premium