SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga z analizą składu ciała- warto ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446
Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem wagi z funkcją analizy składu ciała i tutaj moje pytanie, czy warto ? Zastanawia mnie, czy waga taka do domu pokazuje prawidłowe wartości (jak przy badaniu u lekarza), czy raczej wyniki są przekłamane ? Czekam na Wasze, czy warto kupić coś takiego. A właśnie, myślałem konkretnie o Beurer BG 40. Nie jest to jakaś wysoka półka, ale nie jest też najniższa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Moja przy wyglądzie takim jak w avatarze pokazuje 20%+ BF :D więc nie sugerował bym się tym :D Waga Zelmer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Orginalna Tanita pokazuje przybliżony wynik BF, porównywalny z profesjonalnym analizatorem składu ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446
Radek- patrząc na zdjęcie, powiedziałbym, że sporo zawyża, minimum te 5%. A jaka to konkretnie waga ?
darknes- jaki konkretnie model, jaka cena ?

Zmieniony przez - Master070 w dniu 2014-08-06 20:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Na czym pracuje faftaq

Co do urządzenia - mierzę się na InBody 230. Długo wybierałem i prównywałem wyniki. Wcześniej pracowałem na Tanicie i nie polecam. Wcześniej jeszcze na kompaktowym omronie, to już w ogóle był kosmos. Mam jeszcze fałdomierz i to jest fajna opcja, ale poziom tłuszczu trzewnego szacuje ze wzoru i też nieraz wychodzą "kwiatki"...

Koszt jak pamiętam coś wspominał o 7 tysiączkach

Te wagi do niczego są, taki bajer i nic więcej, kup sobie normalną wagę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
wszystkie te wagi czy to za 100 zl czy 999zl sa mało warte jezeli chodzi o b.dokladne pomiary skladu ciala
profesjonalny sprzet ,ktory uzywa wspomniany wyzej główny dietetyk SFD to wydatek rzedu minimum 5 cyfrowej sumy , a jak nowy to grubo ponad 10tys
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie Hantle Wybrać?

Następny temat

Sprzęt, białko, tablety...

WHEY premium