SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d., c.d.%-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
cze

o qrde, ja ostatnio jak jezdze do domu z chlopakiem i jedziemy mniej niz 100, to jakos strasznie wolna mi sie ta jazda wydaje
moja krówka (merc) jak dostanie obrotow i ma z gorki to 160 wycisnie, ale wtedy ciezko zatrzymac, trza hamowac na luzie nawet

dorcia, kobietko nie oslabiaj pol tabliczki czekolady po tym jak oddalas krew...
heh..
cala nie dodalaby Ci zadnej faldki, a Ty przejmujesz sie polowka
malo wazysz, malo jesz to i chudo wygladasz, stad te komentarze (ze anoreksja, ze ile ona je..itd)

heh, dzis musialam zostac po godz. do 18, fuj od 7 w robocie do wieczora
bol glowy po, nie do zniesienia, gardan musial byc zazyty
ale juz dziala!

dzis szykuje sie na ogl. najnowszego prisona

pzdr dla spamerow i spamerki

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
Dorcius pielegniarka moze zapytala sie: " a Pani to ile wazy?" bo z tego co mi wiadomo osoby wazace mniej niz 50kg nie moga oddawac krwi.
a w ogole to, nawiazujac do tego co napisala 6roove, nie obraz sie ,ale naprawde jak czasem czytam to co piszesz to na kilometr smierdzi mi to anoreksja. Nie rozumiem tez...swiadomie nie chcialas dac tych kalorii,ktore twoj organizm potrzebowal? Poza tym to nie moja sprawa,ale sądzę, że mozna sie zdrowo odzywiac,nawet powinno,ale nie mozna byc niewolnikiem takiego odzywiania, a jeszcze jakies wyrzuty sumienia,ze sie cos zjadlo itd. itp. dla mnie to juz nie jest normalne podejscie... poza tym w zyciu sa chyba wazniejsze rzeczy niz zamartwianie sie nad polowa tabliczki czekolady... ale to twoje zycie

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
na dzien dzisiejszy waze jakies 52kg wiec jakbym wazyła mniej niz 50 kg to bym nie poszła oddac krwi,

a co to tych wyrzutów i wogole to poprostu tak mam, chociaz moja psychika i tak juz poprawiła sie,bo rok temu to przez mysl mi by nie przeszło zeby zjesc chociaz malenka kostkę,
a celowo nie chciałam uzupełnic kcal w postaci czekolady,bo nie jadam słodyczy i miałam przez tym opory ze dostarczyłabym organizmowi kupe cukrów i tłuszczy,no ale nic,zjadłam.
Masz racje Carmel w zyciu sa wazniejsze sprawy niz poswiecanie przesadnej uwagi temu co sie zjadło,temu czego sie nie zjadło itp.Ja musze jakos dojrzec do tego ze powinnam sie tak przejmowac takimi sytuacjali jak zjedzenia poł tabliczki czekolady- mosze chyba dorosnąc,nawet kiedys pewna osoba z forum mi to powiedziała....zreszta ogolnie duzo mi pomogła

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
Dorcius mi nawet nie chodzilo o ciebie,ze wazysz tyle czy tyle,ale skoro szczuplutko wygladasz to mozliwe,ze chciala sie upewnic i zapytala
mam nadzieje,ze sie nie obrazisz za to co powiedzialam,ale po protu mowie to,bo wiem,ze granica jest cienka. Nie zarzucam ci,ze juz masz jakis problem tylko po prostu powinnas uwazac,bo widze,ze jestes ambitna, uparta i sumienna osoba,a takie najszybciej ulegaja niewoli diety itp. a naprawde latwo wpasc w jakies bagno, z ktorego wygrzebac sie jest trudno. Jak cos zakorzeni sie w psychice to ciezko sie tego pozbyc i zawsze pozostanie jakis slad. lepiej wiec zachowac do wszystkiego dystans.

poza tym zmykam pa plusze

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Ale wypracowania

Ja zaraz ide spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
hej:)

Carmel ja sie nie obrazam absolutnie przeciez wiem ze nie mówisz tego mi na zlosc itp:) wrecz przeciwnie masz raje i najgorsze jest ze ja o tym wiem ale nadal siedza we mnie czasem chore mysli, dobrze ze teraz tylko czasem:)

Miłego dnia:*

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Dzien dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
siema
a ja mam dzis wolne i nie ide do szkoly

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Ja tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
i ja
pierwszy dzien wiosny i naprawde jest sliczna pogoda

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kurczak / filety z pangi

Następny temat

CKD- wstęp (początek) do wstępnej oceny

WHEY premium