SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKÓW gry i zabawy c.d., c.d.%-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Goraco

Na 16 trening, a nic misienie che...!

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
Rothen, nie bardzo

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
siema znow
wrocilem z treningu. I przyznam sie wam, 4 raz z rzedu (czyli odkad zaczolem FBW) nie dokonczylem treningu poprostu pod koniec treningu nie mam juz mam ochote tylko pasc na ziemie i sapac az zdechne..
kurcze i jeszcze te ograniczone wegle mnie dobijają lece odpocząc

z polaka mialbym bure od nauczycielki za te powtorzenia

ps: powiedzcie ile makroskladnikow moze miec taki smazony na oleju schabowy (ale z kurczaka )??

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-03-12 17:01:06

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-03-12 17:06:23

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
F5 bo bylismy za nisko

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
trzy kawki,dziwnie ukladacie te wiersze nie mozna zamienic kolejnoscia wyrazow albo dac inne slowo,jak nie mozesz dopasowac rymu? to wy wrzucacie byle co,aby tylko sie zrymowalo? to pewnie duuuuuzy sens maja te teksty

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Chcesz za***iste teksty z przesłaniem i dające do myślenia posłuchaj "człowiek który chciał ukraść alfabet" Eldo, na hit na vivie czy mtv utowry nie wskoczą ale przekaz jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
Chaczyk, moglbys podeslac na maila ten utwor??
[email protected]

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
ale my nie ukladamy tekstow wez bez jaj, daleko nam do elo ziomow;d. po prsotu mamy taka zabawe ze siedzimy i ktos wymysla slowo i nastepny musi wymyslic rym hasla w sylu bilirubina, kolanko hydrauliczne, omnadren, szlifierka katowa naprawde wciagajaca...

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
haha,kolanko hydrauliczne,jaka w tym głębia
ja czasem lubie sobie jakis wiersz skrobnac

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
siema

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kurczak / filety z pangi

Następny temat

CKD- wstęp (początek) do wstępnej oceny

WHEY premium