SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W czym brać Oliwe z Oliwek do szkoły ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9932
ja swego czasu smigalem do pracy z litrowa butelka i normalnie se na lyzke lalem i wcinalem - fakt faktem ludzie musza sie przyzwyczaic :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
IMO fiolka po gutarze,czy magneslifie byłaby ok
Ale jak nie masz to dobre jest po aromacie (jak kolega przedemną zapodał)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1339
A jak to jest jeżeli ktoś ma problemy z przełknięciem samej oliwy to czy może ona stać sobie z wodą pare godzin w jakiejś butelecce aby później po wstrząśnieciu ją spożyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
A wody nie nosisz ze soba? Popijesz i tyle.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 539
Idz do apteki, zobacz jakie sa syropy np na kaszel. Kup w takim pojemniku w jakim Ci odpowiada. Wylej syrop i po sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
ale problem masz

idziesz do supermarketu i na polkach znajdziesz jakas buteleczke mala, okolo 50ml, moze nawet jakies mniejsze beda.. do jakis przypraw, aromatow czy czegos tam, albo jakies male plastikowe buteleczki po jogurtach pitnych,cos jak actimel, tylko ze zakrecane

pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
raczej nie bede bral ze soba butelki Oliwy, wystarczy ze pomysle jak wyjmuje ja na przerwie w szkole i odrazu mi sie smiac chce

no i ciagle zapominam kupic tego aromatu wiekszego, no ale jak nastapenym razem bede szedl na zakupy to juz nie zapomne, orientuje sie ktos moze ile takie cus kosztuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6227
A pamietacie kiedys byly takie male fiolki z aromatem wanilla na muszki powinno stykac na 20 g oliwy to chyba 2 czubate stolowe jak sie nie myle ;)
lol nie przeczytalem calego tematu sorry

Zmieniony przez - ACP.45 w dniu 2007-09-12 15:56:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2418
Ja kupuję takie malutkie koncentraty pomidorowe - Łowicz na pewno takie ma - i wlewam do nich oliwę - ale ja to otem i przyprawami,jako sos do sałatki :)
szczelne są, malutkie, łatwo wlać to, co potrzeba ;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak całkiem poważnie, pojemniki na mocz



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost ogólny/dieta proszę o pomoc

Następny temat

jakie omega 3 naitaniej

WHEY premium