SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WZROST

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi się wydaje, że papierosy i tego typu używki mogą nawet pomóc, ponieważ odstresowują(podobno, bo ja nigdy nie paliłem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
Cwiczenia na nogi z wolnymi ciezarami typu przysiady, ciagi powoduja wieksze wydzielania hormonu wzrostu, ale wiadomo ze powoduja takze przy okazji zmniejszania odstepow miedzy kregami. Dlatego mozesz cwiczyc na hakmaszynie a ciagi z mniejszymi obciazeniami. Mam kolege ktory od mlodego wieku cwiszczy gl na nogi cwiczenia z duzymi ciezarami i ma ok 190 wiec cos w tym jest, zreszta wystarczy popatrzec na strongmenow. Pudzian jest niskim strongmenem a ma 184.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1517
Palenie papierosow w niektorych przypadkach genetycznych hamuje wzrost
Ja na niecale 19 lat mierze 187 wzrostu... a majac 16 lat mierzylem 176 cm i przez 2 lata uroslem "tylko" 11 cm Na szczescie wage mam adekwatna w miare do wzrostu Lape tez moim zdaniem calkiem spora Wiec jakos nie narzekam
a na wzrost... przywiazujesz nogi solidna lina zakonczona hakiem. Hak przymocowujesz do samochodu Lapy obwiazujesz rowniez lina, zawiozujesz koniec linki o drzewo. Kumpel wsiada do bryki i powoli rusza Jesli przezyjesz to na bank cos urosniesz

.::SFD JU-JUTSU TEAM::.
.::SFD FIGHT CLUB::.

4 tabletki metki... to sposob dla twojej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

To w końcu ile ten Pudzian ma wzrostu, bo mi się wydaje, że ma 184, a niektórzy mówią, że ma 186. Jak to w końcu jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakbyście chceil mam trening na wzrost, który stosował MJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
ta trening za***ałeś dudek weź logicznie pomyśl trening na wzrost, chyba żartujesz ,mam racje ?

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pi******cie bzdury jak jestes niski i dobrze umiesniony to moze i wygladasz dobrze przy kims wysokim i chudym np.190 i 75kg ,ale jak ktos jest wysoki i dobrze umiesniony to wtedy wyglada imponujaca , jakbys zobaczyk na ulicy chlopa majacego 175 chocby za***iscie umiesnionego to nie bedziesz czul przed nim takiego respektu jak przed typem majacym ponad 190 cm ponad 40 w lapie i wazacym ponad 100 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18209
no to radzicie robić przysiady??? no i suple pomagają we wzroscie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz co ci powiem byku- ludzie średniego wzrostu są groźniejsi od dwumetrowych byków. Ci zazwyczaj są ociężali i sztywni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 681 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2781
No bo to prawda!!!

Nie sztuką jest bić sztuką jest się bronić nierobiąc napastnikowi krzywdy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porada

Następny temat

Ławeczka

WHEY premium