SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost znowu...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
witam
mam pytanie odnośnie wzrostu.Mam prawie 20 lat(22 marca bede mial) i 178-179 cm wzrostu i bardzo chciałbym urosnąc.]
Cwicze siłowo jakies 3 lata,jak mialem 17 lat to wzielem pierwsze sterydy 20 tab mety i 5 omki.Nie wiem czy to ma wpływ ale pisze.
teraz tez jestem w czasie cyklu i przed snem zwisam na drazku.
Myslicie ze mam szanse jeszcze urosnac?chcaiłbym w marzeniach do 185 ale wystarczyło by mi gdyby przybyło jeszcze 2-3 cm
Wogóle zwisac na tym drazku czy darwoac sobie?
bede bardzo wdzieczny za rady
pozdro

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
W tym wieku to juz pies pogrzebany tzn faceci rosna do okolo 21 roku zycia ale raczej nagle nie podskoczysz o 5 cm. No niestety, takie masz geny.
A zwisy na drazku troche cie rozciagna i przeprostuja kregoslup, moze 1cm wyciagniesz ale to jest tak jak z rosnieciem przez sen. Kregoslup odpoczywa i powraca to naturalnej krzywizny, w ciagu dnia zas jest meczony i lekko sie "ugniata".

Enzo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
ja slyszałem kiedys terorie ze syn jest wyzszy od ojca.Moj stary mam 180 cm i jest wyzszy niz ja
Z kolei taka znajoma pielgniarka powiedziala mi ze nie urosne juz bo kosci nasadkowe sie zmaiadzyły pod wpływem cwiczen silowych(cos w tym stylu).Ponoc Jordan mial 170 cm i nie przyjeli go do zespolu koszykówki to zaczoł sie intensywnie rozciagac,zwisac w urósł do 198 cm ..
Jak myslicie zwisanie i rozciganie moze spowodowac jakis wzrost?Czy ewnetualny wzrost bedzie stały czy po przestaniu rozciagania znowu zmaleje..
pozdro

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
Tylko ze Jordan mial wtedy 15 lat?? Nie przyjezli go do szkolnego zespolu, chyba nie wiezysz ze przez rozciaganie wyciagnal sie o prawie 30cm

Enzo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
to jest w tym wszystkim w co niedowierzam...
ja słyszałem ze Jordan przeszedł drugie przekwitanie,a ile mial lat nie wiem ....ale mniejsza o niego
jest sens sie dalej meczyc z tym rozciaganiem czy sobie darowac?
Bo zauwazylem ze kiedy sie rozciaglem codziennie wieczorenm przez jakies 3 min to sam mialem wrazenie ze jestem wyzszy i chyba rzeczywiscie bylem jakies 0,5-1 cm wyzszy
tylko martwi mnie to ze od soboty sie nie rozciagam i mam wrazenie jakbym zmalal

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

w sprawie wyciskania

Następny temat

Ma ktos cos takiego?

WHEY premium