SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYSKOK !!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
qrwa kazaja gdybym mial te dwa metry to bym mogl se na palcach ustac i atakowac lub czapowac w bloku a tak to musze skakac 20cm wyzej
ułozenie rak mi nie pomoze w bloku jak ktos bedzie nade mna zbijal
tazoo - jestes potrzebny
:D
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15927
Uważam , że trening który ja stosuje może wykonywac niewiele osób z tego forum( głównie wiek , nieprzygotowanie do podnoszenia wiekszych obciażen , ćwiczenia trudne technicznie np. rwanie sztangi z nad kolan). Jest to trening zespolony z przeplatajacymi sie ćwiczeniami 1.sily max/2. siły- szybkosć/ 3. szybkość -siła, wykonywane w obwodzie. Dla mlodych ludzi trening niepolecany .Tak jak pisał kazaja młodzi ludzie sa nieprzygotowani do wykonywania takich treningów. Zaś wszystkie te programy typu dunki, gregy itd. to nieporozumienie i zaprzeczenie wszelkich zasad. Podstawa jest sila , bez niej ani rusz. Na jej podstawie buduje sie moc. Przykład ćwiczeń dla mlodych ludzi w tr. sily i mocy zamiescilem w temacie Spudd'a
Kazaja duzo prawdy w twoim słowie.

Niezly skoczek 48 cali dosiężnego Hector Soto

http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi/http://volleyball.about.com/library/weekly/aa000224-player.htm#
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
ja dzisiaj ide na silke i zamierzam zrobic tak jak pisales w spuddzie webbie 10 serii po 2-3 powtorzenia z 45%-55% obciazeniem a potem na pewno zrobie se jeszcze cos na rece brzuch czy grzbiet.gram w siate i mam 14 lat i jak myslisz nie wplynie to zle na moj wzrost? dodam ze juz duzo trenowalem skoka zrobilem cale gegry no a potem swoje programy juz trocvhe z ciezarami a troche bez no i duzo gry w siate

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
i znowu sie zgadzam z kazaja

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Kazaja :
"Problem w tym, ze wiekszosc chce do tego dojsc w 2 miesiace mega super hiper programami. Do tego majac 15 lat. POWODZENIA "

- Jeszcze nie dawno tak właśnie myślałem , do tego właśnie mam 15 lat... Ale zaczynam sie bać o kolana wiec zwalniam tempo. Widocznie nie jestem do tego przygotowany, co innego np. Andy który jest bodajże rok młodszy ode mnie a zapieprza równo i kłopotów nie ma, ale nie kazdy ma do tego predyspozycje, tacy jak on zapewne juz wczesniej grali sporo i skakali, a ja praktycznie w ciągu roku nagle przestawiłem sie i zacząłem grac duzo w kosza itd. a wczesniej nic nie robiłem, moze zbyt gwałtowna zmiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
Skok w dal z misjsca 3.05- 310 z zależnosci od formy

wynik całkiem całkiem...



Uważam , że trening który ja stosuje może wykonywac niewiele osób z tego forum( głównie wiek , nieprzygotowanie do podnoszenia wiekszych obciażen , ćwiczenia trudne technicznie np. rwanie sztangi z nad kolan).

nieschlebiaj sobie



Podstawa jest sila , bez niej ani rusz

tu sie zgodze



no i dobrze prawisz w poscie o treningu spuda weba

można nieśmiało stwierdzic, że w tym temacie to jesteśmy "pokrewne dusze"

zapraszam do częstszego wypowiadania sie na naszym forum


pozdrawiam

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
ja nie jestem gowniarzem ktory mysli ze w 2 miesiace bedzie latal jak wlazly. wiem ze aby dojsc do wyskoku porzadnego trzeba pare lat trenowac ciezko i staram sie to robic. trenuje od troche ponad roku ale caly czas to byly programu typy gegry lub moje wlasne. od wczoraj zaczelem silke bo slyszalem ze trening silowy z ciezarami daje najwiecej do wyskoku. jedyne czego sie boje to wzrost. jesli nie ma zadnych przeciwskazan to moge caly czas trenowac bo poprostu to kocham

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Andy a w ogóle ile teraz mierzysz centymetrów?
Wiadomo, siłownia to najlepsze miejsce na budowanie wyskoku. Ja jestem zwolennikiem tego, że na siłownie idziemy, kiedy już mamy dość dobrze ukształtowany kościec (czyli ok. 17 roku życia).

tazoo - Czy Twoim zdaniem są ćwiczenia, które zwiększają siłę nóg bez dodatkowego obciążenia? Jeśli tak, to podaj przykłady.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
wczoraj sie wieczorkiem mierzylem i mialem 178.5cm a chcem miec conajmniej 190cm

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
4mario - jesli myslisz, ze blok w siatkowce to tylko wyskok, to troche nie za bardzo swiadczy o twoim trenerze. Zreszta z takim wzrostem jaki masz nigdy nie bedziesz pelnowartosciwoym zawodnikiem w bloku i jesli nikt ci tego nie powiedzial jezcz to ja ci to mowie. Jednak w twoim przypadku wyskok sie przyda, to fakt, bo masz raczej malo siatkarski wzrost

Ktos wczesniej napisal, ze ciezka praca mozna osiagnoc wszystko. BZDURA. Mozna osiagnac wiele, ale pewnych granic 99% ludzi nie przejdzie. Poza tym praca ta musi byc wykonywana OPTYMALNIE, by myslec o przelamywniu jakichs ludzkich barier, a do tego trzeba wiedzy i niestety pieniedzy, o czasie nie wspomne nawet. Samo "ciezka" w odniesieniu do pracy niestety nie wystarcza.

andy - nikt nie napisal, ze jestes gowniarzem. I nikt tez nie bedzie za ciebie myslal. Ani naprawial twoich bledow. Wszystko zalezy od ciebie i tego kawalka wodnistej papki w twojej glowie.

Tazoo - mozesz wrzucic tu troche bibliografii. Najlepiej takiej, ktora da sie gdziekolwiek dostac bez odwiedzania katedr na AWFach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy nie za późno na rzuty oszczepem?

Następny temat

Skateboard? Sugestia

WHEY premium