SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYSKOK !!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37
cześć mam takie małe pytanie gram w siatkówke mam 190 cm i 343cm zasiegu w ataku. czy waszym zdaniem przy dobrej technice mam szanse na gre na pozycji atakujacego w lidzie 1B??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Stary weź wyluzuj, w każdym topicu to piszesz!!!

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Dokladnie.Poza tym gosc ma jakas paranoje gra w siate i sie o takie rzeczy na forum pyta.Jakis kosmos.To tak jakbym sie pytal czy majac 190 cm mam szanse zostac centrem w 3 lidze hheheh.Kazdy kto gra wie czy ma czy nie ma a nie pyta sie o takie rzeczy na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
on poprostu chce sie pochwalić zasiegiem i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
Mam 15 lat, 66 kg wagi, 186cm wzrostu i około 60 cm wyskoku dociężnego. Czy istnieje sposób na poprawe wyskoku w miare szybko i bezbolesnie dla kolan ??
Gralem kiedys z kolesiem okolo 15cm nizszym i blokowal mnie jak chcil mowiąc ze wybija sie w odpowiednim momencie i jak tez tak bede robil to bede czapowal wyzszych od siebie...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Witam. Gram w siatke, mam 16lat ponad 190 wzrostu, technika w miare i bardzo słaby wyskok. Chciałbym koniecznie go poprawic. JEzeli ktos mogłby mi jakos pomoc? jakis dobry konkretny zestaw do ćwiczen prosze o kontakt. gg:10617371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
tak mam 15 lat 185 a wysko ko 50cm jesli nie mnie gram duzo w siatke i nawet mi to idzie ale mam pytanie zaczynam trening super dunks 3 i chcie sie dowiedziec czy on naprawde da jakis efekt jesli kto bedzie wstanie mi odp niech odpowie na forum lub na gg 689381 z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 364
Odpuscie sobie super dunksy lepiej, jesli zalezy wam na zdrowiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
wiem ze troche mi ten super dunks pojedzie po kolanach ale mam zamiar robic rozgrzewke i smarowac je mascia rozgrzewcza!! Ale chciał bym zeby ktos mi odpowiedział na pytanie czy ten program poprawi mi wyskok przynajmnie o te 10cm z góry dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 364
Nie mozna od tak tego stwierdzic, czy poprawi chociaz o 10 cm. To zalezy wielu roznych czynnikow. Np ktos kto ma znikomy wyskok i slabo rozwinieta sile nog ( w przypadku o ile bedzie w stanie wykonac bezkontuzyjnie podane tam ilosci powtorzen) moze zyskac założmy 20 cm nawet, gdy tymczasem osoba ktora ma silne nogi, trenuje regularnie siatkowke czy koszykowke majaca juz dosc wypracowany wyskok czy to wczesniejszymi programami czy tez poprostu treningami swojej dyscypliny moze nie zyskac nawet 5 cm wyskoku wykonujac ten program.
Kolejna sprawa jest umiejetne i rzetelne robienie cwiczen, na samym koncu dochodza predyspozycje indywidualne danej osoby, przeciez nie kazdy jest stworzony do wysokich skokow i wbijania gwozdzi czy tez robienia efektownych wsadow do kosza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy nie za późno na rzuty oszczepem?

Następny temat

Skateboard? Sugestia

WHEY premium