SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYNIKI IV MISTRZOSTW SFD W KULTURYSTYCE oraz MISS SFD II !!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Gratulacje! Jak według mnie wynik zawodów w pełni sprawiedliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8684
Zawody zorganizowane bardzo dobrze, banan dbał o uczestników. Poziom rewelacyjny, ja bym miał ogromny kłopot z wytypowaniem. Gratulacje dla Marcina i Łukasza oraz pozostałych zawodników.


Jeżeli wolno to chciałbym zproponować odrobinę zmienioną formę kwalfikacji, a mianowicie aby osoby oddające głos na swojego faworyta oddawały również głos na drugie i trzecie miejsce, ponieważ to uchroni zawodników którzy się przygotowywali do tych zawodów i zaprezentowali formę nadającą się do finałowej 6 przed odpadnięciem na etapie kwalfikacji, mam tutaj na myśli arykanema który miał fajną forme a brakło głosów żeby się dostać do top 6 brakło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2646
Bardzo serdecznie gratuluje Wszystkim którzy wystartowali w konkursie niesamowicie wysoki poziom!!!

Pozdrowienia

Wielcy zdobywają miasta, ale tylko nieliczni przezwyciężają siebie samych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
michalsc90 - pomysł z typowaniem 3 miejsc bardzo dobry, na pewno wezmę go pod uwagę , jednak

"mam tutaj na myśli arykanema który miał fajną forme a brakło głosów żeby się dostać do top 6 brakło. "
nie zabrakłoby mu głosów i to jest w tym wszystkim najbardziej dziwne, gdyby nie zlamanie regulaminu byłby w finałowej 6 tce bo miał przewagę głosów ważnych nad 7 zawodnikiem , ale to już tak na marginesie odpowiadając na zacytowany fragment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3355
ARyNeKM
już w decyzję wchodzić tutaj nie będę
ale tak szczerze to uważam, że to ja byłem najbardziej pokrzywodzoną osobą

ogromne wydatki, poświęcenie, setki godzin pracy
na samą sesję chociażby brnozer z którym jest sporo pracy

i na koniec wyrzucenie.. z którym się kompletnie nie zgadzam
więc aby wszystko było chociaż po części 'fer'
a i tak uwązam, że nie było / wnosząc choćby w wynik końcowy opinii słowa człowieka na której mi najbardziej zależało czyli Giszmana

to chyba ja powinienem dostać chociaż ten kupon
no ale ok ....

jeszcze raz dzięki Banan za opinie


Brakuje Ci pokory i szacunku do pracy innych chłopaków, mi byłoby wstyd coś takiego napisać nawet jakbym w moim odczuciu był przygotowany najlepiej ze wszystkich...

Co do zawodów gratuluję, wszystkim
Marcin zdecydowanie poza zasięgiem, fajnie poukładana sylwetka i faktycznie problem szerokiej talii odchodzi w przeszłość! Chyba już czas najwyższy pokazać się na DEBIUTACH! (Zmieścisz się do 90KG? czy ponad 90KG?)
Paweł, wierzę, że jesteś naturalny i w moich oczach zasługujesz na największe słowa uznania, zawsze podziwiam Twoją sylwetkę i zazdroszczę przede wszystkim pleców! Uważam, że też powinieneś się pokazać na debiutach w kategorii klasycznej, to nic, jedziesz na czysto, jakbyś się mocno przygotował, to jest szansa na walkę o medal! Powiem Ci, że znam przypadki naturalnych zawodników, którzy zdobywali medale na debiutach, właśnie w klasyku. Z resztą popatrz na zawodników federacji WNBF i PNBA (federacje stricte naturalne, caloroczne kontrole oraz badania na wykrywaczu klamstw) niektórzy zawodnicy są w imponującej formie.
Rysiek świetna definicja i separacje! Nie wiem czy jesteś naturalny, ale prążki masz imponujące, szkoda, że jesteś poza top 3, bo wg mnie powinieneś zdobyć brąz. Musisz dorzucić sporo mięcha, także jeśli przy dodatkowych powiedzmy 7-8kg mięśnia będziesz w stanie zrobić taką formę jak na zdjęciach to będzie moc! Medale w klasyku czekają. Pomyśl o kategoriach klasycznych NAC, limity wagowe są dużo niższe niż w IFBB i konkurencja automatycznie trochę mniejsza.

Co do mojej formy to chciałbym się usprawiedliwić, z racji tego, że priorytetem na chwile obecną jest przygotowanie się do startu w zawodach na wiosnę 2012, a tegoroczne MR SFD było dla mnie tylko 5 tygodniową przerwą od diety masowej (nakręcałem metabolizm, żeby móc robić czystszą masę jeszcze przez 10 tygodni) Zszedłem ze 102kg na 96kg, aktualnie waga zaczyna rosnąć i mam nadzieję na 100 kg, przy niewiele większym otłuszczeniu niż na zdjęciach, później czeka już tylko 12 tygodni prawdziwej diety redukcyjnej i finito. :) Także trzymajcie kciuki na wiosnę.

Pozdrawiam, Mariusz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
Mariusz - dla mnie było oczywiste ,że to inny moment przygotowań w Twoim akurat przypadku, pokazałeś w poprzedniej edycji , że potrafisz przygotować super formę - 3 miejsce nie bez powodu przecież też wtedy zająłeś :) Liczę na to , że pokażesz jakieś fotki wiosną, może być nawet tutaj w temacie jak nie zapomnisz :) Niestety termin MR SFD jest jaki jest , może i wiosną byłby lepszy, ale ma on już stałą datę i terminy , które się sprawdzają i mi również pasuje bardziej organizacja w takim terminie tego przedsięwzięcia niż wiosna gdy praktycznie nie mam wolnego czasu (szczyt w branży suplementacyjnej)

Wiele osób, także jesienią startuje i przygotowuje wysoką formę , także zmiana terminu przynajmniej odnosnie mr sfd raczej nie wchodzi w grę, co niektórych zasmuci , innych ucieszy. A odnosnie MISS SFD - tutaj możliwe , że 3 edycja będzie na koniec wiosny/poczatek lata i już osobno od MR SFD , moze to zacheci wiecej pań do startu i przygotowanie wysokiej formy - sprawa otwarta i do przemyslenia , nie bede teraz nic obiecywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
Dane nagrodzonej 3-jki wysłałem do wszystkich sponsorów MR SFD - prośba do każdego z Was, jak tylko będziecie mieć informację , że jakaś paczka przyszła - piszcie mi tutaj w temacie od kogo , muszę tego dopilnować by każdy sponsor w miarę sprawnie podesłal Wam nagrody, a jak będziecie mieć całośc u siebie to poproszę o tradycyjne zdjęcie ze wszystkimi nagrodami i Waszą osobą :)

Z racji iż pracuję na codzień u jednego ze sponsorów to nagrody z mr.biga/big-zone'a i vitalmaxa na 99% wyślemy Wam jutro i w czw będą pod wskazanymi adresami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
Z fitmaxa dostałem informację ,że produkt 'good night' niestety z przyczyn niezależnych od firmy nie jest jeszcze dostępny, stąd w zamian dostaniecie whey protein 81+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
So nervous co do ARyNeKM to mysle dokladnie tak jak ty. Za duze mniemanie o sobie. Zadko spotyka sie taka arogancje. Troche skromnosci nikomu nigdy nie zaszkodzilo

Jesli chodzi o mnie to na zdjeciach jak juz mowilem nie bylem naladowany choc jesli idziesz na wage to wchodzisz wlasnie nienaladowany. Mialem tam okol 88 kg i jeszcze sporo tluszczu i wody pod skora wiec mysle , ze w tym roku spokojnie mogl bym sie zmiescic do kat. 85 kg zakladajac , ze udalo by mi sie zakwalifikowac do MP. Wiec jak widac mam jeszcze 5 kg zapasu do 90 kg i to wlasnie bedzie moja kat wagowa ktorej nie chcial bym przekraczac. Pozdrawiam i powodzenia na Debiutach zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Również zgadzam się z wami chłopaki co do ARyNeKM....ale mniejsze o to.Sorry że w tym temacie ale może ktoś z was wie,kiedy wychodzi kalendarz imprez pzkfits na nowy sezon?:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeznik95 - 16 lat, od 2 lat na siłowni

Następny temat

Macieeek

WHEY premium