SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WROCŁAW - pomiar tłuszczu - WROCŁAW

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
no niestety nazwy dokładnie nie pamiętam (Ambulatorium UWr ?), ale jest to zwykły ZOZ - szpital czy coś (no chyba, że się coś zmieniło). o ile dobrze pamiętam ul. Joanitów (tak jakbyś szedł od grunwaldu, to jest to przedłużenie Szczytnickiej, po przejściu głownego skrzyżowania gdzie jest przystanek - przy pl. Katedralnym). cholera, wiem, że marnie tłumaczę, ale dawno tam nie byłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
sorry - porąbało mi się. to nie jest ul. Joannitów (wogóle nie ten rejon) tylko pl. Katedralny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Nie ma problemu. Pytam bo może nie jest tak źle u nas z tymi punktami pomiarowymi. Myślę, że i tam się przy okazji udam jednak AWFu chyba nic nie przebije. Zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
gdyby ktos cos wiedział o punkcie w łodzi, pisac

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Skoro jest możliwosc wykonania profesjonalnego pomiaru na AWFie we wrocławiu to prawdopodobnie będzie to możliwe na AWFie w łodzi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
hmm, jest opcja

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
siema.i jak z tym pomiarem? udalo sie w koncu czy nie? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
... siema albo sieniema ... . Pomiar przeprowadzony z powodzeniem. Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem, startuj, to nie boli ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
ok. a duzo sie rozni ten profesjonalny pomiar od takiego z wagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Korelując z apteczną wagą róźnica wynosiła nieco ponad 2% fatu a to całkiem sporo - jak dla mnie oczywiście.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najgroźniejszy tłuszcz świata

Następny temat

nie umiem ułożyć diety

WHEY premium