SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WROCŁAW - pomiar tłuszczu - WROCŁAW

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Jeszcze Cię trochę pomęczę. Skoro posiadsz informację, że takie cudo mam na AWFie to może wiesz czy normalny śmiertelnik taki jak ja [ czyt: nie student AWF ] może dokonac tam pomiaru, oczywiście za opłatą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1359
niestety tego nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Wspomniana już Akademia ruchu na ruskiej to szkoła tańca i jogi, nie zajmują się tam pomiarami, telefonowałem.
Wrocławski AWF, telefonowałem i te kołki również nic nie wiedzą, zarówno o tym aparacie jak i o możliwości wykonania badania. Nic dodac, nic ując - polska. Skierowano mnie jednak do AM, endokrynologia. Telefonuję i też nic nie wiedzą. To chyba jakiś temat tabu. Będę się starał podzwonic jeszcze pod różnych katedrach, ale nie dzisiaj bo już wszystko pozamykane.



Może jest tu jakiś student AWF z wrocławia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 199
Z tego co wiem to waga na której się waży człowiek nie ma nic wspólnego z pomiarem tłuszczu. Ciekawe teorie wysuwasz Serek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Sergiusz, spróbuj spytać się w zakładzie fizjologii (0-71) 347 3359

P.S. Do oceny wyników redukcji nie potrzebny jest pomiar tkanki tłuszczowej, wystarczy kontrolowanie grubości fałdów skórnych i obwodów. Skoro ten pierwszy się zmniejsza to siłą rzeczy chudniemy

Zmieniony przez - Charon w dniu 2006-06-27 17:55:44

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Jasne Charon, ale oprócz lustra dokonuję regularnie pomiaru, takie postanowienie. Pech, że mi ta apteczna nawaliła, ale robię co mogę - w akcie desperacji nawet łazienkowa . Dziękuję za numer, jutro telefonuję.

EDIT: Tak więc wiem już wszystko i jestem rad i wesół. Idziemy w kierunku stadionu olimpijskiego, następnie mijamy akademik i zmierzamy prosto do budynku P3 [ pracownia badań wysiłkowych ], do pokoju 209. Jeżeli nikogo nie ma w tym pokoju to do 206. W godz. od 9:00 do 14:00 bez problemu można wykonac profesjonalny pomiar zawartości tłuszczu w organizmie za pomocą wyżej wymienionego aparatu futrex, metoda laserowa. Koszt na chwilę obecną to zaledwie 10pln więc nie narazimy się na ogromny wydatek.

Charon, SOG już niestety nie wejdzie, ale jeszzce raz chylę czoło dziękując za informację .



Zmieniony przez - sergiusz w dniu 2006-06-28 12:36:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 216
Życie mi ratujesz :)

Byłem w poniedziałek na Olimpijskim w przychodni sportowej (jaaasne,***** a nie sportowa, za przeproszeniem, był to mój drugi i ostatni z nimi kontakt) gdzie dowiedziałem się, że nie znają tam takiej usługi jak pomiar tkanki tłuszczowej (ciekawe, którego słowa nie zrozumieli).

Samego budynku P3 nie kojarzę (mówiąc o akademiku miałeś na myśli Spartakusa? i od której strony idziemy?) ale pewnie mi go ktoś wskaże na miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Opieram się jedynie na informacjach przekazanych mnie przez jakąś miłą panią, jeszcze tam nie byłem, ale w poście powtórzyłem dokładnie wszystko tak jak było powiedziane przez telefon. Szczegółów odnośnie nazw akademika nie znam jeszcze, ale już niedługo.
A odnośnie przychodni sportowej, miałem to samo gdy wczoraj rozmawiałem z tymi babkami. Szkoda słów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
nie wiem czy to jeszcze funkcjonuje, ale kiedyś w przychodni przy placu katedralnym można było to zmierzyc - też chyba się tam niedługo przejdę (jak będzie to dam znac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
A co to za przychodznia ? Prywatna czy nie ? Byłoby dobrze gdybyś podał pełną nazwę jak pamiętasz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najgroźniejszy tłuszcz świata

Następny temat

nie umiem ułożyć diety

WHEY premium