SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKA ZRZUTA = WIELKIE OSZUSTWO!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Chcialem wszystkich poinformowac i tym samym ostrzec aby nie wysylali SMS a tzw. 'wielka zrzute".
Ja tak zrobilem poniewaz zapragnalem zostac abonentem forum. Co sie okazalo? Stracilem tylko 5zl z konta na komorce!
Po wyslaniu sms otzrymalem jakis kod, gdy wpisalem go we wlasciwe miejsce pojawil sie komunikat ze 'kod zostal juz wykorzystany'
I w taki to oto piekny sposob nie mam 5zl na koncie (chociaz nie to jest tutaj najwazniejsze ale fakt ze zostalem OSZUKANY - ciekawe czy tylko ja jeden....) i nadal nie jestem abonentem.
Pisalem do kilku moderatorow z prosba o wyjasnienie (mni. do Mateo - o ile sie nie myle pomyslodawcy zrzuty) i jakos dziwnie nikt sie nie odezwal (oprocz Sonbatego ktory nie ma pojecia o co chodzi).
NIE DAJCIE SIE ZROBIC W BALONA TAK JAK TO SIE STALO ZE MNA!!!
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Trza bylo nie wysylac smsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Dziekuje za bardzo sensowny komentarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
A PRÓBOWAŁEŚ TO WYJAŚNIĆ ZE TAKIE ZAZUTY

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
napisal przeciez ze probowal i nikt nie odpwiada.
Dziwne bo ja wyslalem sms i jakos mam abonament :D

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
ja tez mam

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Zakrzes z kim mam to wyjasnic???????
Nikt nie odpowiada na moje maile!!!!
Zero odzewu!!!!!!!
Ten post to jest (powiedzmy) "aktem rozpaczy" )
Chce aby kogos jeszcze nie oszukano w ten sposob dlatego ODRADZAM wszystkim wysylanie smsow (co innego moge zrobic?)!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
KU.rwa ja mam tak samo stracilem tylko kaske tez mi pisze ze kod zostal juz wykozystany ???????????? nie rozumiem lol jesli to jest jakis blad programu to ok ale jak to jest celowo to .....

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
hmm nie wiem czy celowo, moze to wina providenta do ktorego wysla sie sms, wiesz program wykrywa ze juz to bylo wpisane nic wiecej, pewnie gdzie sa generowane te numery jest blad, po co mialoby to byc specjalnie?przeciez gdyby bylo specjalnie to i tak zamiast wyslac nastepnego sms lub kupic cos w sklepiku tylko sie w****isz i nic wiecej:d

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
no ok ale jesli my mamy taki problem to czemu nikt sie nie oddzywa odpowiedzialny za to ???? unikaja tego tematu czy jak ??? powinni nas uwzglednic w losowaniu bo sms a wyslalismy

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
naprawde nie wiem czemu, a kiedy o tym poinformowaliscie kogos?

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAŚLANKA OWOCOWA

Następny temat

regeneracja ? czy potrzebna?

WHEY premium