SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WHEY FUSION - PRAWDZIWA FUZJA BIAŁEK - NOWOŚĆ

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
No jak nie widać ,

Brzuch sam jest mniejszy i nie to że wciągnął go bo nawet po Boczkach widać że są mniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
zdejcia nigdy nie dadza rzeczywistego odbicia tym bardziej ze ewidentnie widac ze jest inne swiatlo ine pomieszczenie a to zawsze zmienia!!!!! najwazniejsze jest jak to juz pisalem ze samemu mozemy ocenic ze nasz organizm sie zmienil czy to waga czy poziom obtluszczenia!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
smak czekoladowy

podchodzil mi - ale ja lubie bardzo czekoladowe

rozpuszczalnosc - bardzo dobra

zadnych sensacji zoladkowych

dobre bialko

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2010-01-26 15:24:02

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jezeli chodzi o czekolade Whey fusion to akurat najbardiej mi skamowala z wszystkich bialek czekoladowych, jest naprawde dobra a musze sie przyznac ze ja a nie wielu jest takich jestem zwolennikiem wanilii!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
czekolada faktycznie bardzo dobra, ciekawe jak wanilia, słyszałem pozytywne opinie, chyba będzie trzeba spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wiesz zawsze lepiej opierac sie na swojej opinii, mi jak ktos mowi o super czekoladzie ja i tak wole kupic wanilie!!!!! a whey fusion vanilia jest kozak!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12106 Napisanych postów 160573 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235002
ja kupuje prawie same waniliowe bialka, bo przepadam za tym smakiem, waniliowy jest b.dobry jak dla mnie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
widzisz wiec mamy podobny gust!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
mam już wanilie, smak super, rozpuszczalność tak jak w przypadku czekolady bez zastrzeżeń

osobiście preferuje czekoladę w większości białek, ale w tym przypadku wanilia również mi bardzo smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
widze ze nidlugo wszyscy jak ja przekonaja sie do wanilii hahahaah!!! ja zawsze bylem za ale nie patrzcie tylko na smak i rozuszczalnosc!!!! to bialko jest naprawde swietne!!!! pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skasować

Następny temat

do kasacji

forma lato