SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WHEY FUSION - PRAWDZIWA FUZJA BIAŁEK - NOWOŚĆ

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
no trzeba przyznać że skład bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
i to na to trzeba zwrocic przede wszzystkim uwage bo czesto jak ktos sie zachwyca bialkiem ze wzgledu na smak okazuje sie ze 10g w 100 jest cukrow a bialko to nie 80 tylko 60.... a tutaj mamy jakos i smak (co jest n duzy plus)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
dokładnie

często białka z ameryki mają właśnie w składzie tylko 60% białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no wlasnie ale kazdy sie podnieca bo pije ja Ronnie, Jay czy Dexter.... ale chyba nie o to chodzi, kto pije zreszta nie kazdy moze sobie pozwolic na wsypanie 150 czy 200g i skonczyc puszke w tydzien czy dwa!!!!
ja musze przyznac ze w przygotowaniu sie do seznu jesiennego opieralem sie na suplach hi teca a forme mozecie ocenic sami!!!! teraz budujac mase miesniowa (prawdopodobnie na wiosne 2011) rowniez bede sie opieral na tych produktach!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
ja tam osobiście nawet bałbym się brać suple z ameryki, zwłaszcza przed zawodami, nigdy nie wiadomo co tam jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wiesz jezeli chodzi o bialka to przede wszystkim na redukcji nie uzywa sie takich z duza iloscia weglowodanow, a 10g w 100 to duzo i jeszcze cukier..... "pumperow" i takich roznych stackow tez raczej sie nie stosuje!!!! w okresie przedstartowym raczej witaminy mineraly, izolat bialka serwatkowego (najlepiej naturalny) i antykataboliki!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
ja akurat nie mam takiej potrzeby, ponieważ startuję w trójboju, a chodziło mi o to że w suplach z USA mogą być substancje zakazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
to fakt niestety !!! ze mozna sie wpier... przez producenta odzywki!!!!! nieraz niestety problem w tym ze w stanach to jest dozwolone a u nas nie!!!! ale wydaje mi sie ze troche zmienilismy temat... i chyba bedziemy musieli zmienic temat i gdzie indziej popisac!!! tutaj raczej niech zostanie Whey Fusion!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 623
dzis po raz pierwszy wypiłem porcje Whey Fusion ktore kupiłem dawno temu. Ej no nie wierze ze to jest białko normalnie. Rozpuscilem jak na etykiecie kazali - 2 miarki ubite w 300 ml mela/wody (zawsze miksuje pół na pół wode z chudym mlekiem). Mam smak wanilia. To poprostu nie smakuje jak bialko, smakuje jak rozpuszczone lody waniliowe. Pozatym bialka czesto maja takie grudki jakies czy cos, a tu nic, czysty pyszny szejk. No wypas. To napewno jest białko ? :D:P Za***isty produkt. Brawo dla Hi-Tec'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
tak to napewno jest BIALKO wiec sie niczym nie martw i to dobrym bialkiem nie tylko smakowo!!!! nie ma grudek bo nie jest zawalone weglami (cukrami) tez nie jest w wiekszosci bialkiem pszenicznym a takie tez jak sie czasami pije czuc jakby byly w nim "jakies kuleczki"!!!! tu tego nie ma jest zaje.....!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skasować

Następny temat

do kasacji

forma lato