SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WESOŁYCH ŚWIĄT

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3223
Zdrowych i wesołych świąt podzielmy się sogiem

Bądź silny 1 umysłowo 2 słownie 3 fizycznie . nigdy na odwrót.
Wspomóż pajacyka http://www.pajacyk.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2995
tym co nie maja zycze atlasu pod choinke , teraz kombinujcie skad taka choinke wziac:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 780 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11142


I życzę wszystkim takiej Pani Mikołaj

"Ten, kto nie jest wystarczająco odważny by podjąć ryzyko, niczego w życiu nie osiągnie" - Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3223
W ramach świąt dziele sogiem tylko odbijcie. pozdrawiam

Ps: Nie złapcie dużo fatu przez okres świąt

Bądź silny 1 umysłowo 2 słownie 3 fizycznie . nigdy na odwrót.
Wspomóż pajacyka http://www.pajacyk.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Wesołych świąt i aby potrawy na waszych stołach, jak i napoje spożywane na sylwestra nie zaburzyły waszej diety :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Ode mnie rowniez najserdeczejsze zyczenia swiateczne i noworoczne. Mniej obowiazkow , wiecej wolnego czasu dla samych siebie i najblizszych. Wolniejszego tempa zycia i wylacznie samych sukcesow w 2009 roku. Szampanskiej zabawy w ostatnia noc starego roku i bron Boze myslec wtedy o tym czy beda spadki. Ten jeden raz w roku trzeba rezim treningowy odlozyc na bok.
Wesolych swiat.


Przy okazji pozdrowienia i podziekowania za mila wspolprace w konczacym sie roku 2008 dla starej ekipy dzialu. Riona , Georga, Berego, Adzika , Alucarda, f***mastera, Vood-y i wszystkich tych o ktorych zapomnialem. Dzieki waszej pracy dzial trzyma nalezyty poziom i tym samym cel na rok 2009 by byl jeszcze wyzszy. Wszystkiego najlepszego.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Ja chcę szkła kontaktowe. Nie widziałem tego tematu

Ale napiszę to co napisałem w spamie:
Karpia na masę, bigosu na rzeźbę i barszczu żeby była MOC! Gajnerów pod choinką, krety w opłatku!
Wesołych Świąt SFD!!

Życzy Alucard

edit: aaa i już SOGARNIA Ale skoro ma byś świątecznie i prezentowo to...

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2008-12-24 14:44:13

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6076
Gdy ba dachu parkuje renifer kiedy ciapło mruczy kaloryfer gdy choinka zdobi najważniejszy w domu ka ja wam zycze zdrowych radosnych i Wesołych Świat pod choinka samego brakującego sprzętu na siłowni i Szczęśliwego nowego 2009 Roku i niech ten rok przyniesie wam przyrosty i nowe rekordy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431


Wesołych Świąt

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
No to ode mnie też po prezencie no i


WESOLYCH SWIAT !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata problemik ^^

Następny temat

jak to mozliwe ????

WHEY premium