SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WEJDZCIE!!! FAJNA DIETKA =]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
znalazlam fajna dietke a o to co napisali:

Dieta wysokobialkowa

dzien 1
sniadanie: 2kromki pieczywa pelnoziarnistego+ pasta bananowa (podany przepis)
II sniadanie: 2srednie jablka
obiad: piers kurczaka z makaronem razowym+ surowka z paptyki i cebuli, fasolka szparagowa i sok pomaranczowy
podwieczorek: szklanka maslanki + 2 mandarynki
kolacja: pomidor faszerowany bialym serem ze szczypiorkiem rzodkiewkami i kielkami sojowymi; 2 kromki WASY z plasterkami poledwicy sopockiej; sok pomaranczowy

energia: 1470 kcal
bialko: 82,79 g


To byl pierwszy dzien...co o tym myslicie?? napisali tez zedieta przeznaczona jest dla osob aktywnych fizycznie, ktore uprawiaja sport rekreacyjnie i chca schudnac.

jesli spodoba wam sie to najwyzej napisze reszte dni...powiem wam ze dobre rzeczy tam sa :D ale jestem ciekawa czy to naprawde jest zdrowe?? i czy to naprawde jest dla osob aktywnych fizycznie (ja mysllam ze oni potrzebuja jeszcze wiecej...tak z 2500 normalnie )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
a probowalas diet nisko weglow?? Jezeli twoj metabolizm jest rozregulowany to trzeba go przywrocic do 'normalnosci' - np poprzez diete rowna zapotrzebowaniu kalorycznemu...nie wykluczone ze przez ten okres mozesz troche przybrac na wadze ale pozniej to spalisz i to z nawiazka wlasnie dzieki prawidlowemu metabolizmowi i oczywiscie zmienionej diecie juz redukcyjnej

Zmieniony przez - Veron w dniu 2004-06-24 12:59:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
nienajgorsza, ale pod haslem "dieta dla aktywnych fizycznie" autor nie mial na mysli kulturysty, tylko osobe, ktora cos tam robi poza siedzeniem przed telewizorem i jest raczej lekka

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
i raczej nie wysokobialkowa

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ale soga masz odemnie

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4585
Tluszczu brakuje w tej dietce. Poza tym dieta powinna byc kalorycznie dostosowana do osoby, ktora ja stosuje.

it could be sweet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
1400kcal - to ma byc dieta dla osoby aktywnej fizycznie?
nie wydaje mi sie, chyba ze ta osoba wazy 45kg
II sniadanie i podwieczorek - to zadne posilki!!
Brak tluszczy (zdrowych)
Dieta powinna byc dostosowana do danej osoby (wiek, waga, aktywnos fizyczna), a tu mi tego brakuje...
Ogolnie wg mnie bardzo slaba dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
no wlasnie 1400 dla osoby aktywnej fizycznie?? oto dzien 2 dla porownania:

sniadanie: 2 kromki chleba pelnoziarnistego, 2 plasterki szynki, jajko na twardo, 1/2 lyzeczki majonezu light, szczypiorek, salata 1/2 pomidora, herbata

II sniadanie: szklanka maslanki zmiksowana z mrozonymi troskawkami (lepsze chyba swieze nie??)+ 1 lyzeczka cukru, 2 sucharki bez cukru

obiad: pieczona cielecina (100 g z czosnkiem, estragonem i natka) 2 ziemniaki, surowka z kapusty pekinskiej z kukurydza, ananasem i jogurtem nat, niepelna szklanka groszku z marchewka, sok pomaranczowy

podwieczorek: serek waniliowy 150g + 2 pokrojone mandarynki

kolacja: 2 kromki chleba pelnoziarnistego drobiowa galaretka 100g
ogorek kiszony i sok marchwiowo owocowy
(galaretka ;/)

energia 1470 kcal
bialko 97,30 g


ale ogolnie wydaje mi sie ze smaczna ta dieta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Smaczna jasne i chyba przytyć się na tym nie da....ale w sporcie bezwartościowa...

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7804
Hej bulma podaj przepis na paste bananową z pierwszego dnia i rozpiskę na inne dni. Podoba mi się ta dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
wrzuce moze wieczorkiem! no mnie chodzi o to zeby na niej schudnac w ogole nie moge schudnac... robilam juz wszystko i naprawde nie wiem... az sie robie od tego wszystkiego glodna!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Bulma pamietaj o tym, ze jezeli bilans kaloryczny bedzie zbyt niski to organizm spowolni metabolizm i spalanie tluszczu bedzie bardzo, bardzo trudne...a potem efekt jojo murowany:) Lepiej sama uloz sobie diete odpowiednia dla ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olej arachidowy

Następny temat

Dlaczego nie powinno sie jesc skóry od kurczaka ?

WHEY premium