SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WACH ZMIERZY SIĘ Z WŁADIMIREM KLICZKĄ!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34075

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
a co z RTLEM ? wie ktoś ?

Zmieniony przez - dariusz222 w dniu 2012-11-10 08:27:44

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
Ja tu widze tylko wygraną Kliczki, w jaki sposob? myśle ze przed czasem. Ale zobaczymy, lucky punch i może być różnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
W A C H U !!! Cała Polska (w tym i ja) czeka na sensację wierzę w lucky punch i zwycięstwo Waszki przed czasem wiem ,że to będzie największa sensacja od walki Tysona z Busterem Duglasem oraz ucieczki Hitlera do Argentyny ,wiem również ,że jeżeli Mariusz to wygra to prawdopodobnie będzie to największy cud od zmartwychwstania Łazarza. .


MARIUSZ WACH PRZEZ KO/TKO DO 5-7 RUNDY!!!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzymamy kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
http://www.drhtv.com.pl/meczenazywo.html  3 transmisje są od 20 się zaczyna.co jakiś czas będzie wyskakiwać reklama i będzie trzeba wyłączyć ją ale to nie problem dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
Przy całej sympatkii dla mariusza nie widzę argumentów które pozwoliłyby mu wygrać z Kliczką. nawet jak sie nie d znokautować - przegra na punkty. Mariusz jest po prostu za mało dynamiczny. Co z tego że poprawił szybkość jak tu dynamika kuleje. Nogi niestety jak byly wolne tak są. mariusz jest po prostu łatwy do trafienia a że nikt go jeszcze nie położył to inna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
CZY MOŻNA WYKUPIĆ WALKĘ NA UPC ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
LiptonS
astrophysic
Ashardon
Trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby wykupywać PPV za tę walkę


podasz jakiś argument?


Zarabiają na twojej głupocie.


gwoli ścisłości, mam zamiar obejrzeć na RTLu, ale co ciebie to obchodzi czy ktoś kupuje czy nie? jak ktoś chce obejrzeć walkę rodaka to to raczej nie jest głupota, tylko jego decyzja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pistolet Gazowy

Następny temat

BOKS - PROBLEM Z UTRZYMANIEM RÓWNOWAGI.

WHEY premium