SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WACH ZMIERZY SIĘ Z WŁADIMIREM KLICZKĄ!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34119

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 989
Już wszystko wiem, nie zorientowałem się, że temat się tak rozwinął, a w międzyczasie napisałeś o RTL :P
Wach przygotowywał się do walki w Dzierżoniowie. Na stronach tamtejszego portalu znalazłem fotorelacje:
http://ddz.doba.pl/?s=subsite&id=27865&mod=141
i
http://td-24.pl/wydarzenia/5141-dzieroniow-w-sobot-wach-spierze-kliczk 

http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Wach przez KO

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
gdzie będzie można obejrzeć tą walkę??? wiem że będzie w multikinach ale czy będzie w telewizji???

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Walka jest w PPV, jedyna szansa żeby obejrzeć za darmo w tv to jakiś niemiecki kanał

19.35, Patryk Szymański - Rywal ogłoszony wkrótce - 6 rund, waga półśrednia
20.10 ,Tony Harrison - Daniel Urbański - 6 rund, waga junior średnia
20.50, Rakhim Czakijew - Andres Taylor (początek międzynarodowego przekazu TV)
21.30, Rafał Jackiewicz - Rick Godding - 10 rund, waga półśrednia
23.05, Mariusz Wach - Władymir Kliczko - 12 rund, waga ciężka

Coś gdzieś czytałem, że jeżeli któraś walka z tych pierwszych zakończy sie szybkim nokautem to dadzą jeszcze jedną z jakimś polakiem ale nie jestem pewien.


Zmieniony przez - suchinho06 w dniu 2012-11-07 17:29:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
pokladam wielka nadzieje w Mariuszu aktualnie jedyna nadzieja na pas w ciezkiej dla naszego kraju a szkoda...

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563






"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3390
Jestem pod wrażeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Ja również jestem pod sporym wrażeniem formy jaką prezentuje Mariusz Wach. Postawiłem trochę pieniędzy na zwycięstwo Waszki. Szanse Wacha w oczach kibiców są nikłe ale on ma właśnie to coś czego nie miał Adamek czyli p******nięcie i odpowiednie warunki fizyczne. Poza tym prezentuje bardzo przyzwoitą szybkość na tych treningach. Oby w ringu go nie sparaliżowało ,spodziewam się na prawdę twardej i ciężkiej walki. Liczę na to ,że Wach da mocno w kość Władimirowi.

Wielką niewiadomą jest szczęka Wacha tak na prawdę nikt porządny go jeszcze solidnie nie trafił. Ciekawe jak zareaguje kiedy jakiś prawy młot trafi w szczękę Mariusza. Mam nadzieję ,że ustoi na nogach i przetrwa ewentualny kryzys.


Oczywiście ja jako mega patriota stawiam na wygraną 'WASZKI' przez KO/TKO do 5-7 rundy.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
sava9e
Widze, ze niektorych skusil duzy kurs na Wacha. Jak ktos lubi tracic kase to stawiajcie...


Kto nie ryzykuje, szampana nie pije. Wg. mnie Wach ma 40 % szans na wygraną a to o wiele, wiele, wiele większe prawdopodobieństwo niż wygrana w totka gdzie prawdopodobienstwo na wygrana wynosi 1 : 14 000 000

Jak wygra Wach to zarobie 900zł potem pójde za ciosem i postawie w grudniu na Szpile, i w lutym :)

Życie jest po to żeby się bawić, a hazard poteguje emocje podczas oglądanej walki i można wygrać ( albo przegrać ).

Jak będę wygrywał to mam nadzieje że nie wpadne w nałóg hjehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
serce za Wachem rozum za Kliczko.Wach nic nie ma do stracenia więc kto wie może jakiś lucky punch.jak przegra to nic się nie stanie.przegrana z kliczko to żaden wstyd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pistolet Gazowy

Następny temat

BOKS - PROBLEM Z UTRZYMANIEM RÓWNOWAGI.

WHEY premium