SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Węgle proste z rana??

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Paweł Grom mówi, że węglowodany proste można spożywać po treningu (oczywiście to jest wiadome) i z rana. Co o tym myślicie? Czy można spożywać cukry z rana? i dlaczego?

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
po pierwsze cala noc nie jesz a cukry to energia wiec da ci energie ;p rano najlepiej platki owsiany wpierdzielac ;p

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Kanonier_BDG
po pierwsze cala noc nie jesz a cukry to energia wiec da ci energie ;p rano najlepiej platki owsiany wpierdzielac ;p


Czyli węgle złożone. No dobra ale czy węgle proste mogą być, czy nie??

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
No a czemu nie? to tez energia tyle ze szybsza;p Ja np robie sobie owsianke z jogurtem , kakako w proszku i np jablkami , albo banana wrzucam ;p

http://potreningu.pl/artykuly/1583/slodkie-nieporozumienie-czyli-weglowodany-insulina-i-kwestia-glikogenu

Zmieniony przez - Kanonier_BDG w dniu 2013-02-06 13:21:38

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Kanonier_BDG
No a czemu nie? to tez energia tyle ze szybsza;p Ja np robie sobie owsianke z jogurtem , kakako w proszku i np jablkami , albo banana wrzucam ;p


Zgadza się. Okej dziękuje że odpisałeś. SOG

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Można cukry proste ale po co np dawać 100g cukru, mozna smaczniejsze rzeczy zjeść.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
anubis84
Można cukry proste ale po co np dawać 100g cukru, mozna smaczniejsze rzeczy zjeść.


Smaczniejsze, to znaczy jakie według Ciebie?

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Owsiane z jajkami i szpinakiem, pieczywo razowe, omlet, jajecznice z ryżem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Napewno pyszna jest jajecznica z ryzem ;p Ja juz wole owsianke jest :D

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Kanonier_BDG
Napewno pyszna jest jajecznica z ryzem ;p Ja juz wole owsianke jest :D


Jajecznica z ryżem? nigdy nie próbowałem ;D. A według Was ile jajek tygodniowo można zjeść? Bo sami wiecie, że różnie gadają...

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3259
Ja jem około 30 jajek tygodniowo i żyję. Także wcinaj.

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak suplement?

Następny temat

Dieta plus suplementacja do waszej oceny

WHEY premium