SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Węgle proste z rana??

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Ja jem ok 8 dziennie :p wiec te twoje 30 to i tak malo :D nawet zdarza sie zjesc wiecej :D

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Dzięki chłopaki za odpowiedź. ;) A ja się przejmowałem, że jadłem 12 tygodniowo xDD

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie ma co też z ilością jaj przesadzać ja np jadam coś koło 10-12 tygodniowo, nieraz moze z 6 zjem zalezy od tygodnia i tego co w lodówce.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
jaja zawieraja tez sporo lecytyny ktora amuje wchlanianie cholesterolu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
no to raczej zaleta ;p a ja nie przesadam z tymi jajkami jedzac ok 10 dziennie ;p? miszczu :D

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
no 10 dziennie wychodzi okolo 2,4g choletsrolu, trudno powiedziec, bo to dosc indywidualna kwestia.
ja jem dziennie 5

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Panowie, a to nie chodzi o żółtko z jajka z tym cholesterolem?
Dziękuje za odpowiedzi.


Zmieniony przez - Dadziu606 w dniu 2013-02-06 18:12:01

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
no ale w zoltko sa wszytskie wlasnie te najlepsze zwiazki ;p przynjamniej tak mi sie wydaje ;p no i duzo bialka tez ma ;p

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
Dadziu606
Panowie, a to nie chodzi o żółtko z jajka z tym cholesterolem?
Dziękuje za odpowiedzi.


Zmieniony przez - Dadziu606 w dniu 2013-02-06 18:12:01


tak.
tylko w zoltku jest wiecej bialka niz w bialku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Niektórzy np żółtka wywalają, ja np wolę zjeść 4-5 jaj niż 10 białek.

U nas jeszcze nie są popularne ale za granicą np można kupić same białka w kartonie, takim jak na mleko.

Trzeba też pamiętac ze u trenującego, granica cholesterolu moze być podniesiona w przeciwieństwie do normalnej osoby.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak suplement?

Następny temat

Dieta plus suplementacja do waszej oceny

WHEY premium