SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wątpliwości...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 759
Witam wszystkich !!
Mam ogromne wątpliwości dotyczące diety którą sobie narzuciłem.
Zaczne standardowo - 181 cm, 104 kg wagi w tym 30 tłuszczu - typowy mezomorfik, przewalam żelaztwo od pół roku po 10-letniej przerwie (czyli zaczynam od początku). Ćwiczyłem kilka lat, miałem doskonałe wyniki i wiem jak to działa. Przeczytałem większość artykułów na tym forum o dietach. Dietę trzymałem intuicyjnie tzn: jak waga szła do góry to ograniczałem wielkośc posiłków. Po obliczeniu diety B-31g/T- 16g/W- 79gram, wychodzi że musze jeść to co jadłem + ok 30% dodatkowo. Wychodzi tego naprawde sporo, ja wiem że robie mase ale nie chce wyglądać jak prosiak. Czy powinienem trzymać sie diety i jeść 30% więcej czy jeść takie ilości jak do tej pory tylko lepiej bilansować posiłki. Będę wdzięczny za opinie. Podrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
"B-31g/T- 16g/W- 79gram"

jak to rozumiesz?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
per/day; czy per/jeden posiłek z 6?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 759
To jest na jeden posiłek (z sześciu) 31g białka, 16g tłuszczów, 79g węgli.
Sorki że tak powoli ale to mój pierwszy post i sie jescze troszkę nie łapię. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
jesli masz 30% tkanki tluszczowej to moja rada jest taka - zostaw bialko i tluszcze na dotychczasowym poziomie, a zmniejsz spozycie wegli

poza tym, temat wielokrotnie poruszany na forum - czy mozna robic mase i jednoczesnie redukowac tkanke tluszczowa? generalnie zdania sa podzielone, ja mysle ze mozna ale wymaga to odpowiedniej suplementacji i to z duzym nakladem finansowym

proponuje abys najpierw okreslil swoj cel , tj priorytet czy chcesz budfowac mase, czy zrzucic tluszzcyk, wtedy bedzie nam latwiej Ci pomoc...

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 759
No właśnie - może masz racje, trza sie zdecydować. Ja nie chce schudnąć, ja chce nie przytyć ). Może zastosuje diete i zobacze jak to wygląda na wadze? - mam z pomiarem tłuszczu to sie zorientuje co idzie nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2340
Z tego wynika że chcesz zachować wagę na dotychczasowym poziomie czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 759
Chce zachować mase mięśnową na dotychczasowym poziomie lub ją zwiększyć, ale bez drastycznego zwiększenia masy tłuszczu w organizmie. Zrobie cykl na rzeźbe to tłuszczyk sam zjedzie, a na razie może być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
a może oblicz sobie zapotrzebowanie dla takiej wagi jaka chcesz i inaczej sie liczy zapotrzebowanie jak ma sie spory zapas tłuszczy to sie oblicza na tom wage co chcesz uzyskać

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 759
Łoooo... nie wiedziałem dzięki !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśniowa

Następny temat

może ktoś odpowie :)

WHEY premium