SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wątek KADRY POLSKI - Muay Thai :) czyli co tam słychać :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
hehehe, to ja już wiem, czemu na forum pojawił sie kolejny temat o zrzucaniu wagi przed zawodami

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
no ja też zrzucam i jakoś mi to tym razem nie leży. No ale trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 324 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10064
Trochę mnie dziwi fakt ,ze Rafał Tomasik a nie Bartosz Botwina ,który za każdym razem w konfrontacji z Rafałem wygrywał ...

Nie trzeba być większym żeby wygrać ,wygrywali mali.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
zasady wyłaniania kadry są proste, może nie idealne, ale każdy je zna i może dobierać odpowiednią taktykę startowania aby do kadry się dostać. Mnie fakt obecności Rafała w kadrze wcale nie dziwi - szczególnie po tym co pokazał w Singen (już wspomniany fakt pomyłkowego umieszczenia go w drabince z seniorami, którego nie dało się cofnąć). Fakt wygrania z dobrym zawodnikiem to nie wszystko. Biorąc pod uwagę to, że Mistrzostwa Polski (bo z tego co pamiętam oni wtedy razem walczyli) były tydzień po Singen (gdzie zawodnicy toczyli po 2-4 walki) nie ma co się spodziewać, że będą prezentowali 100% formę - prawa fizjologii robią swoje. Wielu innych zawodników startujących w Singen również nie pokazało na MP najlepszej formy, ale to jest normalna kolej rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 324 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10064
Ale nie tylko na tych MP go pokonał...

Nie trzeba być większym żeby wygrać ,wygrywali mali.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
więcej ich walk nie widziałam, ale jak wyżej napisałam - każdy zna zasady rekrutacji do kadry - są jasne i równe dla wszystkich. Wg mnie Rafał jest bardzo dobrym zawodnikiem, co niejednokrotnie pokazał i miejsce w kadrze jak najbardziej mu się należy. Bartek też walczy bardzo dobrze, ale w rankingu jest niżej od Rafała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
Czesc mam pytanie czy mistrzostwa swiata bedzie mozna obejrzec gdzies w necie?Bedzie jakas transmisja live?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
http://trexgames2008.org/en/

to jest główna strona całej imprezy - trochę mało czytelna jak dla mnie, ale coś tam można znaleźć ja sie niestety nie dopatrzyłam kto sprawuje patronat medialny i czy w ogóle jakaś transmisja będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Paula, jak będziesz mieć dostęp do neta, to koniecznie co jakiś czas sie odezwij do nas no chyba że do Korei jeszcze nie dociągneli

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Trzymam kciuki za Łepka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

muay thai tatuaz

Następny temat

Duszenie - trwałe szkody?

WHEY premium