SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - Mass Activator

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 139283

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 476
a nie ubijałeś? teraz specjalnie sprawdzałem 3 razy i cała szklanka bez ubijania wypełniona na równi z krawędzią ma tak 95-98 gram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 159
Nie, nie ubijałem. Zwyczajnie wsypywałem jakbym wodę z morza konewką nabierał :D Przyjmę, że jedna szklanka ma 100g, idę sobie zrobić szejka, zaraz napiszę jak mi smakuje (czekolada) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 476
może właśnie przez takie nabieranie się trochę ubiło :) ja sypałem miarką, więc proszek nie był praktycznie w ogóle ubity :) jak byś sypał łyżkami do szklanki to pewnie wyszedłby ci taki sam wynik jak mi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 159
No nie wiem, jakoś mi to nie pasuje. Jeszcze nie brałem, czekam aż ktoś zważy i powie jaki wynik mu wyszedł, a jak nie to jutro lecę do spożywczaka ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Szklanka ma 270 ml


Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 476
to już nie wiem ... czyżbym za delikatnie proszek sypał ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 952
Ostatnio zrobiłem sobie porcje z 100g prochu, smak waniliowy jest w porządku, na rozpuszczalność też nie narzekam. Cena wspaniała. Tylko jest jeden problem - do tej pory dwa razy wypiłem Mass Activatora i po jakimś czasie strasznie goniło mnie na kibel :D + mega wzdęty żołądek, wcześniej piłem innego gainera i takiego problemu nie było. Ma ktoś też taki problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
Dobry gainer, zaj**isty zapach, smak nie odrzuca. Zamowilem maline, dobrze sie rozpuszcza nie ma grodek, bardzo mala piana. Z tego co podal anubis, wyliczylem ze na porcje 100g, potrzeba 172mililitry wiec jakies 0,8 (4/5) zwyklej szklanki.
@Damiiann ja nie mam zadnych problemow z zoladkiem ;p Moze sie organizm przyzwyczai do prochu, sprobuj moze mniejsza porcje na poczatek kilka dni ze 2-3 po 60g i potem 100. Nie wiem czy to pomoze ale mozna sprobowac ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Malina smakuje jak lepka c.ipka

Zmieniony przez - Zelmer23 w dniu 2012-02-23 20:58:27

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3871
Czy mass activator zawiera laktozę lub białko pszeniczne?
Gdzie można zobaczyć skład? (jakiś konkretniejszy niż ten na stronie sklepu...)



Zmieniony przez - querus w dniu 2012-03-08 20:55:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD - WPC Protein ECONO 80

Następny temat

SFD - 100% Pure Power

WHEY premium