SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Veter - pod koniec łapania masy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984


To Tigre masz na poprawę humoru. Pośmiej się. To ja w 1999 roku. Tu jestem juz po 3 miechach treningu ogulnorozwojowego (ale nie wliczam go do mojego starzu) to i tak wyglądam duuuużo lepiej niż przed. To chyba wyjasnia czemu zabrałem się za ćwiczenia. Hehe. Pozdrawiam.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Ale zwała, co ja wygrzebałem kilkadziesiąt stron wczesniej hehe. Takie małe porównanie jeszcze https://www.sfd.pl/temat47831/strona2/. Jedną fotke już tu wrzuciłem (tą jak zaczynałem). Ale w tym roku za cel na wakacje stawiam sobie opalić się nieco bardziej niż na tych fotkach sprzed dwóch (czy trzech?) lat. hehe

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Kurcze ale ze mnie oferma. Nie ten link zapodałem. Zamiast pierwszą stronę to druga dalej. Tu jest poprawny !!! https://www.sfd.pl/temat47831/strona1/ 

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8906
Fajnie jest!

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4907
siemanko jak narazie jest elegancko naprawde wypas masa to mi sie podoba teraz to juz z gorki masz z czego rzezbic pozddro SOG 4you
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Ale wygrzebałeś ... spaliłem już 11 kg tłuszczyku i znów nabudowałem 8 ... obecnie ważę 97 kg przy dużo niższym poziomie tkanki tłuszczowej .. .ale fotek niestety nie mam ... pozdrawiam ...

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Jest bardzo dobrze

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2135 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5191
niech ku...wa zgadne co za typ odswieza te posty... MIKUTNIK!!! CZY TAM MYTNICK !!!!

Poza tym Veter jest wspaniale, jak bedziesz mial jakies foty nowe to zarzucaj

...:::SFD FighT CluB:::...

ELICIARZE NASZYCH ZDJĘĆ: Veter, PePoNeNt & Crombie ich ocena = dobro najwyższe
SpecjALista w Dziale Nasze Zdjęcia, MODERATOR Działu POLITYKA na insomnia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16215
hehehe juz kilka odswiezyl ja wchodze mysle nowy post a tu marzec hehehe to ja dawaj na ostatnia strone a tu... jak w innych postach.. mikutnik hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9688
Fajny misiek
jakby co to czekam na aktualne fotki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piesu Gibbona, wiadomo, że fajny

Następny temat

Bartoszyce po raz 2!!!

WHEY premium