SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Veter - pod koniec łapania masy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
musze przyznac ze nie spodziewałam sie ze na Miedzyniu chodza tak dobrze wygladający ludzie gdybym mogła tylko dałabym Soga ale niestety siła wyższa.
Jest na prawde dobrze chyba lepiej byc nie mogło az nie moge sie doczekac kiedy po rzeźbieniu wyjdziesz na ulice a wtedy bedzie juz ciepło-(tzn.wiosna)
Pozdrawiam

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Byq SG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Dziękuję Spice ale chyba ciut przesadzasz, nie jest aż tak dobrze. choć przyznaję że miło usłyszeć tak pozytywna opinię od kobiety tym bardzej z sąsiedztwa. chciałem coś jeszcze napisać ale nie będę sie podlizywał hehe bo mnie tu ukamienują :D. Dziekuję i pozdrawiam.
Thx ZikokG i Mroczek.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
heheh ja tez sie bałam ze zaraz mnie o cos posadzą jak chcesz cos napisac to moze byc na gg jeste w moim profilu Pozdrawiam- ale na prawde jest dobrze

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984


A tu jeszcze fotka ,,kumpla'' który towarzyszy mi przy treningach i bacznie obseruje. Ma dziwne hobby, uprowadza ludzi i wszczepia im róże rzeczy do ciała. Może ktoś z Was go kojarzy ???
lol

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2135 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5191
COOOO TOO KUFA JEEEEEST???? Kakaowe Oko????

...:::SFD FighT CluB:::...

ELICIARZE NASZYCH ZDJĘĆ: Veter, PePoNeNt & Crombie ich ocena = dobro najwyższe
SpecjALista w Dziale Nasze Zdjęcia, MODERATOR Działu POLITYKA na insomnia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984


I mały kontrast. Wakayjna opalenizna 2003. tu ważę ok 15 kilo mniej. Ale dobrze że sylwetki nie widać, ale po twarzy da się poznać.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
powiem krótko, zwięźle i na temat: Na żywo jest jeszcze lepiej

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
teraz dopiero zobaczyłem, że światło tak pada na tym zdjęciu, że wygląda jakbym miał nos krzywy, ale zapewniam, że jest zupełnie prosty :D.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 937
Nie wqrwiaj mnie.Wyglądasz bdb.Lepiej ode mnie :D pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piesu Gibbona, wiadomo, że fajny

Następny temat

Bartoszyce po raz 2!!!

WHEY premium