SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VII Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w WL 6.03.2011

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2945
Kocyla-spotkamy się w Dzierżoniowie,to pogadamy,pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Widzę że dyskusja się ożywiła. Jednak myślę że temat został zamydlony. Ja nie domagam się od organizatora nagród i telewizorów, tylko domagam się aby zrobił zawody w określonych przepisami kategoriach wagowych. Nie mam zamiaru startować jako 112 kg zawodnik z chłopami z +125 kg.
Metodyku - jeśli byś startował w tych zawodach o których piszesz w kategorii wagowej z kolesiami cięższymi od siebie o 20 - 30 kg. to byś za wiele nie nazdobywał.
Do tego nie trzeba mi tłumaczyć kim jest WZOREK, bo to że wiem kim on jest wynika z mojej wypowiedzi.
Ja staruję od 1993 roku tak więc mam tematy połapane.
I na koniec. Widzę że znów wracają podziały na amatorów i zawodowców. Tylko co to za zawodowiec jeśli z tego nie ma profitów ? Pasjonat - owszem .
A nie urażając NIKOGO, bo nie jest to moją intencją to uważam , że nie sztuką jest być pasjonatem z kasą którą można pompować w przygotowania i starty. Prawdziwy pasjonata to taki zawodnik, który z budżetu domowego musi wyskrobać parę złotych na swoje hobby. Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 942
smialy100 skoro wazysz tylko 112kg a jest waga +110 to moze warto zejsc do 110 i problem masz z glowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Tak aby zakończyć ten spam,podam tylko znaczenie słowa ,,pasjonat,, «człowiek opanowany jakąś pasją, mający wielkie zamiłowanie do czegoś»
Jakoś nie mogę znależć w tym określeniu,mowy o sposobach finansowania swoich pasji...

KONIEC SPAMU

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2011-02-03 23:40:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1169
mam nadzieje ze w tym roku za dalsze miejsca chociaż będą dyplomy bo w tamtym roku od 4 miejsca nic nie było . To można powiedzieć że ktoś zapłcił tylko za sprawdzenie sie
a tak to dobre zawody i organizacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1766
dyplomy będą za miejsca I-III zresztą wszystko zawarte jest w regulaminie. Co do nagród, bo widzę, że wielu zależy na tym, to od razu mówię - nie ma telewizora :), będą odżywki, jakie jeszcze nie wiem, zależy to do sponsora. Mimo wszystko zapraszam wszystkich chętnych. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1169
to są jedyne zawody w których za dalsze miejsca nie ma dyplomów
chociaż taka pamiątka by sie innym przydała z tych zawodów i postarajcie sie to zmienić
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9877
farba2101 zaręczam ci, ze nie jedyne, powiem nawet ze jest mnostwo imprez gdzie dyplomy daja tylko za pierwsze 3 miejsca
Pozwolcie organizatorowi dzialac, jest regulamin i albo go ktos akceptuje i startuje albo nie i nie startuje, to wolny kraj i kazdy wie na co sie decyduje.
Wkurzajace sa teksty "a moze organizator zrobi dyplomy dla wszystkich", "a moze wiecej nagrod" "a moze zamiast telewizora samochod da" itp - a może taki ciagle niezadowolony "zawodnik" sam zorganizuje jakies zawody, a my przyjedziemy i po krytykujemy

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7374
ktos sie wybiera do 67,5? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3604
hmm.. chyba ja :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opaski/ściągacze na łokcie

Następny temat

Armwrestling i dziewczyny

WHEY premium