SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VII Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w WL 6.03.2011

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Dlaczego dla tak dużej ilości zawodników,nagrody mają tak duże znaczenie ?
Jeśli chcecie mieć z tego tytułu korzyści majątkowe,to proponuję zmianę dyscypliny...bo z trójboju/wyciskania niema nic oprócz satysfakcji z osiąganych wyników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9877
bo w mediach cały czas mówią ile to sportowcy zarabiają, ile wygrali, ile dostali i taki zwykły obywatel sportowiec-amator też chciałby wygrac, dostac, zostac doceniony i wyróżniony :)

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Franki PL popieram w 100%.
WZOREK - Powiem tak. Lekko pojechałeś po bandzie. Jak na mecenata sportu - wypowiedź nieprofesjonalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
smialy100
Gdzie w mojej wypowiedzi widzisz coś złego...?
Czym aż tak strasznie ,,pojechałem po bandzie,,

Powiem tak,cztery razy zdobyłem Mistrzostwo Europy w tym raz nawet Open i dostałem za to certyfikat,medal oraz puchar. Czy z tego powodu mam przestać startować...lub zacząć jeżdzić na regionalne imprezy żeby dostać TV...?
Jeśli tak uważasz to bardzo się różnimy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
smiały100 zgadzam się z Wzorkiem uważam ,że każdy zawodnik może wygrać telewizor!! Ale nie każdy może zostać Mistrzem Europy!!! Nagrody są ważne ale są rzeczy ważniejsze i to nie podlega dyskusji.Każdy kto trenuje na takim poziomie jak Wzorek za pracę, kasę którą wkłada w przygotowania do zawodów mógłby sobie kupić dziesiątki takich nagród.Bo dyscyplina jaką uprawiamy jest pasją i tak należy ją traktować.Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2945
metodyk-nie każdy startujący jest supermenem tego sportu,nawet skromny dyplom
daje poczucie satysfakcji i nie wolno odmawiać tego uczestnikom imprez sportowych.
Wyśmiewanie regionalnych zawodów w których startuje 130-tu wyciskających ciężary i chętnych do udziału(wraz z 500-set osobową podekscytowaną publicznością)jest
narcystycznym nadużyciem.Gdyby każdy miał taką kasę(bez zaglądania do cudzej kieszeni)jaką wydają ewentualni mistrzowie,nowych championów byłyby krocie.
W ustach wywyższających się gladiatorów pomostu, wskazane byłoby trochę skromności
w nadpobudliwych wypowiedziach.Czymże byłoby współzawodnictwo,gdyby nie było
tych skromnych przegranych,którzy również pragną zdobyć medal i nie brońmy wygrania
im w losowaniu telewizora,bo ranga organizatorów i uczestników bezpośrednio wzbogaca
sportowe uniesienia.Dajmy równą szansę wszystkim sympatykom tego sportu,nie żałujmy
nagród i bądzmy bardziej wyrozumiali dla wszystkich miłośników sztangi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
mifu chyba? Nie zrozumiałeś tego co chciałem powiedzieć.Ja nie uważam i nie dzielę zawodów na lepsze lub gorsze!Jestem pasjonatem tego sportu od wielu lat i rozumiem trenujących którzy chcą ciężko trenować i wygrywać fajne nagrody ale to nie zmienia faktu ,że nasza dyscyplina nie była nie jest i nie będzie sportem "dochodowym" jak np. piłka nożna ....Ale nadal uważam ,że dla mnie jako pasjonata ważne są inne rzeczy jak sfery "finansowe" to moje zdanie i mam do tego prawo.Skromne pytanie ...czy jak się zapytam zawodnika o swoje osiągnięcia to wymienia jakie wygrał nagrody rzeczowe czy raczej podają tytuły? Dwa jestem za tym by zawodów było jak najwięcej by każdy mógł sobie znaleźć takie jakie mu odpowiadają ( te z nagrodami i te z tytułami) wybór należy do nas i tak należy to odbierać i czytać.Na koniec jako były zawodnik wspominam mój pierwszy medal i tytuł na ME niż nagrody rzeczowe czy finansowe jakie wygrałem.Nie zaśmiecajmy tematu....trenujmy , startujmy i propagujmy naszą dyscyplinę / pasję.Pozdrawiam i życzę udanych zawodów, ciekawych wyników i nagród.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9877
Wzorek, Metodyk, Mifu wszyscy macie rację - dla kazdego liczą się przede wszystkim osobiste osiągnięcia i sukcesy, więc dążmy do doskonałości a jak się uda przy okazji zdobyc lub wylosować nagrodę rzeczową to będzie jeszcze większa radość i satysfakcja. :)

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2945
Pozdrawiam wszystkich,również życzę satysfakcji z udanych startów na wszystkich
pomostach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
pozdrawienia mifu,w tym roku będą trzy telewizory do wylosowania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opaski/ściągacze na łokcie

Następny temat

Armwrestling i dziewczyny

WHEY premium