SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

V12??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Blacki !
odnalazles sposoob na gwarancje jakosci i super sklad produktow !
zapewne gdybys mial swoja firme Twoj jablczan kreatyny bylby jeszcze drozszy niz v12 kupione od 30 posrednikow - w koncu to gwarantuje mega przyrosty !
wspanialy system ! doprawdy ze ludzie od kontroli jakosci na to nie wpadli !
brawo czarny ! brawo...


sory za te impulsywnosc...ale czasem mnie smieszy Twoj profesjonalizm w znajomosci supli...uzywasz barzo odwaznych slow co do konkretnych produktoow...nie widzac o tym ze gdybys czasem to bylytakie herezje ze glowa mala....

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
misoo mod olimpu nie dziwie sie ze sie odezwales w tym temacie

"Coś nie tak to jest chyba z Pana obiektywizmem ?,kiedy wygrywał Pan w naszym dziale nagrody wszystko było w porządku, odkąd jednak moderatorzy przyłapali Pana na nieuczciwych praktykach i stał się Pan moderatorem konkurencyjnego forum wszystko co nasze jest niedobre."

wiedzialem ze zaraz jakies gowno zaczniecie wymyslac...nie macie juz do czego sie przyczepic to trzeba cos na mnie napisac...wasza postawa jest smieszna...
a co do wygranych odzywek...to sprzedawalem je bo zawsze wasze produkty nie zadowolaly mnie jak i moich znajomych...
i o jakich mowisz praktykach bo nie przypominam sobie takich....
a modem na tamtym forum jestem od dawien dawna...przynajmniej mniej komercji...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
dodam ze nie tylko ja wygrane odzywki sprzedawalem wasze...widocznie inni tez wola zainwestowac w cos pewniejszego i lepszego...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
hallo! witam wsyztskich! nie jestem tu od kłótni drogi Olimpie, nie chce oczerniać a każdy moze mieć swoje zdanie! nie jestem zadnym producentem wiec nie znam reali, musicie zrozumieć że patrze na to co widzę i pisze co myśle. wielu myśli podobnie ale boją się o bany..

nie bede juz oczerniał, bo znam opinie na temat produktu , zrobie wam na złość i sam go przetestuje na sobie hrhrhr
zajrzyjcie na forum Zikiego.. tam w dziale kolega wszystko opisał.. porównanie V12 i Creafusion, jest na diecie tluszczowej wiec żadnych zalewan wodą nie powinno być, a jednak? zreszta sami poczytajcie

Ziki ja glutaminę też sprzedałem! /wygrana jakims przypadkiem /
Panowie Ziki stosował V12 już około rok temu, kiedy to przecietny kowalski nie wiedział ze istnieje taki produkt, wiec napewno wie co pisze!

póki co czekam aż pewny sklep bedzie miał juz produkty biogenix i wtedy porozmawiamy inaczej

misio nie lubisz mnie?


tak btw sobie przypomniałem.. długo coś idzie do mnie ten katalog biogenixu o ktory prosiłem z 1,5 tyg temu../drugi raz/

pozdrawiam i mam nadzieję, że nauczycie sie przyjmować kiedyś każdą opinię



i tak na marginesie - prosiłbym żebyście stworzyli białko WPC 75% smakowe opakowanie 2270g i sprzedawali je w podobnej cenie jak to jest w stanach (przecież macie taniej wsyztsko) - cena za Whey Supreme Ultimate'a 2270g - ok.20-22$ (np. www.dspnutrition.com)

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2004-05-31 21:33:34

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czarny ja na twoim miejscu po takim blamarzu/plamę dałeś nieziemską/ chyba bym się z rok cały na żadnym forum nie pokazał, ale widzę, że jesteś tak zaślepiony,/ bo nie wierzę żeby ktoś pod ciebie tyle wymagał/ że w tej nadgorliwości nie zdajesz sobie sprawy co wogóle piszesz, mnie osobiście trochę żal że nie było mi dane obnarzyć twoich braków/niemałych zresztą/, ale mogę powiedzieć z pewną satysfakcją, że sam wpadłeś we własną pułapkę, pułapkę niewiedzy i aroganctwa... no cóż pozostaje mi tylko życzyć nie poddawania się tak łatwo, bo miło jest się pośmiać, chociaż z pewnością nie jest ci do śmiechu... Pozdrawiam ciebie i twoje najmocniejsze strony; marketingu znajomość, obeznanie z realiami a przede wszystkim bezstronność i obiektywizm...! a tak swoją drogą to trochę żal mi ciebie, bo chyba nadal myślisz, że jesteś wielkim fachowcem od wszystkiego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
a świstak siedzi i zawija je w te sreberka.. dobranoc Panu

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
meteor jak jestes wiekszym fachowcem to udowodnij to...wogole po co piszesz bo twoja wypowiedz zupelnie nic a nic nie wniosla...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Tak Was czytam i widze że nikt z WAS nie jest obiektywny!!!!

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
ooo kutfa : )))))))))))

ale sobie słodzicie

ps: moze to ktos wyjasnic : "słowa pracownika innej firmy "

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
zarowno v12 jak i creafusion tociekawe produkty z tym ze cena sana jest dosc wygorowana...z drugiejs trony tot ylko suplementy i nie mozna sobie po nich obiecywac niewiadomo jakich efektow wiec nie ma sensu sie tak klocic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lepsze?

Następny temat

kreatyna+amino anabol???

WHEY premium