SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

V12??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
ziki...odnajdujesz w tym cos niesamowitego ? smiesznego ?
czemu jak wygrywales byles za suplami olimpa ? czemu je polecales ? bo potrzebowales siana na v12 ? %) moze...ale to swiadczy tylko o twojej dwulicowosci ..czy ktos taki ma prawo wypowidac sie o skutecznosci jakiejs marki ? ktos w***** zaklamany ? w dodatku piszacy ze "doradza bo lubi, nie jest komercyjny" ? owszem ma prawo...ale u sensownie myslacego goscia skazuje sie na osmieszneie...
i tak jest wlasnie teraz...
kompletna porazka...razem z blackim daliscie ostro wyraz wlasnej głu...

blacki: no nie lubie...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
hihihi a mi sie podoba krytyka ludzi, ktorzy nawet ow supli nie sprobuja ... ale jesli v12, ktorego nie bralem jest 2 razy lepsze od creafusion (cena ;)) to bierz v12 hihi ale mowiac prawde koncze 2 opakowanie crea i mam 10kg do gory jak skoncze cykli i zejdze woda to powiem co i jak dla mnie bomba i tyle ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziki miałem ci odpisać ale znowu mnie ktoś uprzedził, blamarz/chyba plama stulecia/ na całej linii tak jak w przypadku Czarnego, obydwaj jesteście poprostu przekupni co widać jak na dłoni, więc powiedz mi po co mam ci cokolwiek udowadniać, szkoda mojego trudu, szkoda mojej fatygi, wiem, że i tak nie przyjmujecie do wiadomości żadnych faktów, które są wam niewygodne, więc dlaczego miałbyś przyjąć moje pisanie o czymkolwiek... mimo to jestem gotów z tobą polemizować choć sensu w tym nie widzę powiem ci szczerze, a nawet będę to robił dość niechętnie, zważywszy na to kim jesteś... Pozdrawiam i życzę tobie i Czarnemu spokojnych snów, choć chyba za spokojne one nie będą...!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Oj ale dajecie w piec..foruminternetowe-miejsce zdobywania wiedzy i zwykłej wirtualnej rozrywki a tu takie paskudztwa..
Do Autora..creafussion to dobry stack.Nie spodziewaj się zbyt wiele w stosunku do zwykłej mono,ale jeśli chodzi o komfort stosowania i efekty krótkotrwałe to możliwe ze poczujesz różnice.Przetestuje jak tylko będzie to miało sens i napiszę obiektywne spostrzeżenia.v 12 dla mnie za drogie.Ogólnie wszelkie odrzywki i suple sa za drogie przez pośredników,marze i dupy-niewidy...
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Ten Meteorr wszystkich krytykuje ... stary wyluzuj , a Nie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
"ziki...odnajdujesz w tym cos niesamowitego ? smiesznego ?
czemu jak wygrywales byles za suplami olimpa ? czemu je polecales ? bo potrzebowales siana na v12 ? %) moze...ale to swiadczy tylko o twojej dwulicowosci ..czy ktos taki ma prawo wypowidac sie o skutecznosci jakiejs marki ? ktos w***** zaklamany ? w dodatku piszacy ze "doradza bo lubi, nie jest komercyjny" ? owszem ma prawo...ale u sensownie myslacego "

co do mojego napisau pod wypowiedziami "doradzam bo nie..." to poszukaj w niej ironii a nie prawdziwosci,to bardziej ma pokazac jakie mamy czasy a nie prawdziwosc tych slow,juz to kiedys komus mowilem...

Co do polecania olimpu...polecalem tak jak i ty zaczales jak stales sie modem a teraz potrafisz tylko polecac olimp...zalosne...

meteorr masz racje szkoda twego czasu i nerwow

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
no i co w tym takiego zlego ze polecam olimpa ? czy pisze cos na inne firmy ? hrhrhr...czy oczerniam jakies produkty ? widziales gdzies moja taka wypowiedz? zastanoow sie co piszesz...prooboojesz mi wmoowic ze jestem stronniczy widze...ale znajdz jakis tego dowood !?

na innych forach roowniez dajesz przyklad jaki to jestes super doradca...az szkoda sloow...bo jestes zwyklym plackiem ktory bawi sie w internetowego cwaniaka...cu

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
post był o creafusion heheh z mojej strony EOT, najlepiej niech mod skasuje post /po co ludzie mają czytać nasze kłótnie!:/ nie lepiej załatwić na priv..?

mam tylko prośbę do meteorra - nudzi mnie to że na całym sfd udzielasz sie tylko po moich wypowiedziach /ew. miętkiego.. pewnie teraz bedziesz ganiał za zikim/.
Mnie to nie śmieszy, a to że wypisujesz brednie /w porówaniu z moim "wytykaniem" np. ceny za creafusion/ pokazuje jakim jestes inteligentem.
Wyjasnij mi w jaki sposob firma majaca atesty HACCP i ISO 9001:2000 może robić gainera/bardzo popularnego/ w betoniarce . daj znać na priv jak chcesz o tym porozmawiać przez komórkę, myślę ze wtedy inaczej byś na mnie atrzył

misio dlaczego?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
mis00 widze ze sie za mocno podnieciles tym wszystkim...wyluzuj bo ciebie zjem szczeniaku =D
po 1 to wszedzie gdzie ktos napisze ze z olimpem cos nie tak to ty odrazu go bronisz ale bron bron bo inaczej nie dostaniesz odzywek swoich za***istych
po 2 nie mow jakim specem jestem jak gowno wiesz i w ****zie siedzisz...ja nie pisze jak ty super doradzasz...co olimp napisze to powtarzac zaczynasz pozerze...olimp napisze ze iso na noc good ty tez...olimp anpisze ze kretke brac tak i tak dobrze to ty zaraz tak samo gadasz...zalosny jestes ...zastanow sie nad soba! EOT misiaku =C

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
zjesz mnie ?
dobrze tato

"co olimp napisze to powtarzac zaczynasz pozerze...olimp napisze ze iso na noc good ty tez...olimp anpisze ze kretke brac tak i tak dobrze to ty zaraz tak samo gadasz"
aha aha

Zmieniony przez - misOO w dniu 2004-06-01 16:49:04

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lepsze?

Następny temat

kreatyna+amino anabol???

WHEY premium