SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co lepsze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 429
Cześć, Czy mógłby mi ktoś doradzić co jest lepsze: Ultra Ripped (z efką) czy Thermal? Weżcie pod uwagę cenę (to chyba Thermal), szybkość działanie, szkodliwość zsumujcie i dajcie znać. Z góry dzięki.

Why be a bird chested weakling who can't get a woman when you can be a hulking Greek god who can't get a woman

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
to zalezy ile masz tej tkanki tłuszczowej ?
ja bym wzioł ultra ripped albo fat burnera z treca
oczywscie z areobami przed sniadaniem i dobrą dietką
obejdzie sie bez thermala

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 429
Z tej wypowiedzi wnioskuję, że thermal jest mocniejszy. Na razie robię aeroby i biorę l- karnitynę, hmb i lekko się wskazówka ruszyła (3 kilo w trzy tygodnie). Thermala to i tak nie wiem gdzie dostać, a z tych dwóch co wymieniłeś to wydaje mi sięz że UR jest mocniejsze bo zawiera efke. Przydałoby się zrzucić jeszcze jakieś 10 kilo.

Why be a bird chested weakling who can't get a woman when you can be a hulking Greek god who can't get a woman

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
podstawa to aeroby i dieta redukcyjna

mi sie wydaje ze fata mozesz spokojnie zapodac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy kreatyna Ultimate jest dobra?

Następny temat

V12??

WHEY premium