SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uszkodzona folia odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
Witam,

Zakupiłem dziś w sklepie stacjonarnym odżywkę białkową:

Jednak po przyjściu do domu i zdjęciu górnej folijki - ta dolna była otwarta. Na samej puszcze widnieje informacja że należy zużyć 2 miesiące po otwarciu.

Moje pytanie czy nadaję się ona jeszcze do użycia? Zastanawiam się jak ta dolna folia mogła być otwarta skoro "zabezpieczająca" na puszcze była nienaruszona a puszka zakręcona (co prawda ślady proszku widoczne na samej puszcze i nakrętce.

Bo na reklamacje raczej nie mam co liczyć skoro towar otworzyłem...
Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2636
wada fabryczna:D a Ty w pracy nie masz zadnej wpadki?:D ktos musial przeoczyc przy produkcji:D jak z prochem nic sie nie dzieje, zadnej wilgoci ani grudek to mozesz smialo wszamac:D

Jeżeli Pomogłem Proszę Nie Zapomnieć KLIKNĄĆ SOG'A :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
Heh ja to mam szczęście... Niestety widoczne są gródki i jest ich sporo.... I stówa w plecy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
wklej fotke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Oddaj jak masz paragon ...

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
Paragon mam ale zdjąłem całe to czarne sreberko z pudła więc wątpie że przyjmą. Mogę oczywiście jakimś sposobem wepchnąć z powrotem ale i tak jest już naderwane. Zdjęcia niestety nie mam jak wstawić.
Myślicie że pół tej folii od wewnątrz mogło się odkleić przy otwieraniu? Chyba mało prawdopodobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 150 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3493
jesli sa grudki w srodku leganie idziesz z paragonem do sklepu pokazuejsz dla goscia towar jaki dostales i nie ma znaczenia czy jest folia zabeezpieczajaca czy nie zawratosc odzywki w srodku jest nie taka jak jest opisana sa "grudki" wiec bez najmniejszego ale sprzedawca musi dac ci nowa puche albo zwrocic hajs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
dokładnie kubson59 ma racje ... Nie czaj sie i walcz o swoje :)

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
już pomijając to czy białko nadaje się do zjedzenia to idz do sklepu i to wyjasnij, chyba ze lubisz jak Cie w kakao rvchaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
jak przy zakupie na suplemencie była oryginalna folia zabezpieczająca sprzedawca ma prawo Ci odmówić, bo to nie wina sprzedawcy tylko producenta



Zmieniony przez - atsap211 w dniu 2014-04-10 13:27:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 150 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3493
atsap glupoty gadasz, czyli to wina KUPUJACEGO ze sprzedwaca zamowil ch**owy towar? haha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja dla kobiety- proszę o pomoc

Następny temat

Szybkie zejście z wagi

WHEY premium