SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Shock Therapy

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 301266

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 121
Jak dla mnie to pierwszy kontakt z takim wynalazkiem więc za pierwszym razem jak go wziąłem tak po 20-30 min zaczął działać i to było czuć. Jak dla mnie trochę negatywnie dziwnie się czułem ogólnie dziwne uczucie. No ale za to na siłowni swoje zrobił. Czułem że mam więcej energii, i przede wszystkim koncentracja była lepsza. Pompa naprawdę na plus nie powiem. Stosuje go z kretką od universala ( universal creatine powder - 2 cykl ) Aha co do smaku to posiadam grape splash i nie narzekam chociaż nie jest to takie dobre. No ale wiadomo ma działać a nie smakować. :] Ogólnie na pierwszy kontakt z tego rodzaju stakiem jestem zadowolony zobaczymy jak z efektami będzie po 2-3 tyg. polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 159 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2079
dzisiaj wziąłem pierwszą miarkę ... już wiem na czym to polega, bierzesz, denerwujesz się bo nie działa i pobudzony idziesz na trening - z tej złości dźwigasz większe ciężary . Jutro spróbuję 2-3 miarki .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 159 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2079
Co mogę powiedzieć o Shock'u . Niewiele, w sumie nic , tyle też działa. 1 miarka - 0 pobudzenia, dwie- tak samo, TRZY - .... TEŻ NIC (no prawie, więcej energii w czasie treningu, może lepsze skupienie) ! W dodatku smak BLUE RASPBERRY to walka z samym sobą przy piciu, smakuje jak rzygi+beton . Ani smaku, ani działania. NIE POLECAM.

Zmieniony przez - chcebycduzy w dniu 2013-02-11 19:42:46
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dosc sceptycznie bylem nastawiony do produktu.

smak 7/10 bluerasbery nie jest zle
pompa 8/10 bardzo dobra az bylem zdziwiony
pobudzenie 7/10 ok
skupienie 8/10

ogolnie dziala na mnie dobrze az sie sam dziwie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 224
Kupiłem shock therapy głównie nie z powodu szerokiej reklamy, czy znanej marki universal, lecz opinii na forach dyskusyjnych i rad znajomych. Wcześniej stosowałem cm3 treca w połączeniu z sawem do każdego treningu. I powiem tak:
Smak grape splash masakra :D smakuje jak najtańsze wino. Może w gimnazjum by mi smakowało, bo teraz to ledwie przełknąłem daje 1/10
Jeśli chodzi o skupienie i koncentrację jak to piszą co niektórzy, to trudno powiedzieć. Z racji że naczytałem się iż niektóre osoby zawiodły się jedną miarką, bo na nich nie działał, zastosowałem 1,5 miarki na pierwszy trening. Pociłem się o wiele bardziej niż normalnie. Trochę kręciło mi się w głowie i po każdej serii musiałem głęboko oddychać, lecz to też wynika z mojej genetyki i od zawsze niskiego ciśnienia. Jednak do każdego ćwiczenia dokładałem więcej ciężarów, a po skończeniu treningu i wszystkich ćwiczeń na dwie grupy mięśniowe czułem się jakbym o czymś zapomniał i czegoś nie zrobił. Pompa i siła działania niesamowita 9/10. Aż nie mogę się doczekać następnych treningów. Ważę 77 kg i dla mnie chyba 1,5 miarki to za dużo na początek. Potem można zwiększyć jak organizm zacznie się przyzwyczajać. Pzdr

Ps: Jakby to dla kogoś miało znaczenie wziąłem 20 min po obfitym obiedzie... wiem powinienem odczekać ale nie miałem tyle czasu. I działał, ale ja to mam bardzo szybką przemiane materii.

Zmieniony przez - berys88 w dniu 2013-05-18 16:06:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jestem jakimś koneserem smaków, dla mnie ma działać ale smak winogronowy to naprawde przegięcie, smakuje jak zepsuty tani jabol, 2 miarki ledwo wypiłem, w działaniu 1 miarka zero pobudzenia, pompa na poziomie jak bez stymulatów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 219
hmmm shock'a stosuję już 2gi raz za pierwszym razem szamałem wraz ze stormem i bardzo byłem zadowolony z tego zestawu, obecnie biorę go z TCM olimpu i nie widzę kolosalnej różnicy w działaniu a $ w kieszeni:)

co do oceny samego SHOCKA:
smak - obrzydliwy nigdy nie piłem niczego co tak smakuje... smak winogronowy przypomina piasek pity z obtokniętego słoika po kompocie winogronowym... cofa po kazdym łyku
pompa po treningu- wydaje się odrobinkę wiekszym:)
skupienie, koncentracja i chęć do treningu- owszem ale przez pierwsze 2-4 zazycia potem sie przyzwyczajam i nie czuje kompletnie nic...
próby brania po 2-3 miarki przed treningiem konczyły sie u mnie złym samopoczuciem i jakimis stanami lekowymi:PPP

aaaa i najważniejsze i dziwi mnie ze nikt o tym nie pisał: mianowicie po wypiciu shocka dosłownie natychmiast chce mi sie sra// robić kupę ;P i to jego najmocniejsze działanie:)

btw wnioskując że wczesniej z przedtreningowek mialem do czynienia aby z nitrobolonem którego odradzam oceniam Shocka w skali 1-6 na mocną 4

Zmieniony przez - DarQ_ w dniu 2013-09-04 23:35:37
1

nie sztuka jest zabic muche przednia szyba... ale boczna..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2879
Brałem Nitrobolon 2 i było zaj**iste, Nox pump jeszcze lepsze, a shock - zero pompy, nie czuje motywacji, a mało tego boli mnie głowa i szczypią oczy do tego stopnia, że totalnie źle się czuje. 3 raz biorę i znów to samo. Może źle na mnie działa, ale osobiście odradzam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Ludzie to, że na Was nie działa to nie znaczy, że produkt jest zły.
Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. Spróbujcie zjeść półtorej godziny przed treningiem sporą ilość węgli a 30 minut przed wypić Shocka.
Ludzie mówią '' O do dupy, na mnie nie działa ' Pytam co jadłeś przed treningiem. Rano bułkę z kiełbasą a przed treningiem nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 842
Co do starej formuły byłem zachwycony, grape splash pychotka. Działanie super, rewelacyjna pompa i brak problemów z zaśnięciem. Jak ktoś wspomniał po wypiciu od razu kupsztal schodził, ale to bardzo duży plus bo nie ma szansy, żeby w trakcie ciężkiego treningu gdzieś w nogawce zawieruszył się bobek.

Co do NOWEJ FORMUŁY- duża chęć do treningu, pompa ok, pobudzenie zostaje na trochę po treningu, ale nie ma tragedii jak w przypadku innych przedtreningówek. Jestem bardzo zadowolony. Smak CLYDE`s HARD LEMONADE- tragedia, smakuje jakbyśmy cały dzień jedli grejpfruty a potem to wyżygali i wypli znowu. NIE POLECAM TEGO SMAKU. A i przy okazji mi jako niespodzianka trafił się w środku lejek, jeżeli ktoś wylosował breloczek albo coś innego chętnie odkupię!! Proszę pisać na priv.

Zmieniony przez - huczsrajamińskikret w dniu 2014-02-12 02:08:13

Zmieniony przez - huczsrajamińskikret w dniu 2014-02-12 02:09:43

!KUPIĘ BRELOCZEK UNIVERSAL NUTRITION!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - NOX3

Następny temat

Universal Nutrition - Spa Pak

WHEY premium