SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Shock Therapy

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 301421

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Dziękuję za uznanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11755
przez jaki okres można stosować shocka???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Jedna duża pucha starcza Ci na ok 50 porcji. Ja zawsze dzielę go na dwa cykle, ale generalnie jak Cie "kopie" to podejrzewam, że możesz śmiało pochłonąć całość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11755
ale chodzi mi generalnie o to czy moge go brac bez przerwy dajmy na to ze z 3misiace do kazdego treningu czy trzeba robic jakies przerwy tak jak w przypadku kreatyny cykl 6tyg i 6 tyg przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 307
hm.. 2 miesiace ujdzie, ale w sumie ja bym brał teeż 3 gdybym miał tego shocka, a kto wie ;P może i będe tak brał bo kupuje jego w tygodniu ale jeszcze nie wiem ile pOzd.

Co mnie nie zabije to mnie tylko wzmoCni... NajlepSzą obroną jeSt
atak...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Kreatyny nie możesz brać tak długo, bo organizm się później
"uodparnia" na jej działanie, podobnie jak z na działanie
antybiotyków. Czy są jakieś przeciwwskazania względem zdrowia - nie
wiem, ale ważnym jest fakt, że shock też ma w składzie kreatyne
(dokładnie jabłczan cytruliny) więc wziąłbym to pod uwagę przy
stosowaniu.

Ogólnie osobiście bym raczej nie polecał 3 miesięcznej suplementacji shockiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
fajnie fajnie tylko ze jabłczan cytruliny to nie kreatyna
pewnie chodzilo Ci o jablczan KREATYNY ktorego posiada 4g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5879
Czy shock jest bezpieczny dla zdrowia??

Mam 17 lat i zamierzam go kupic ale mam pytanie czy jezeli nuie bede przekraczał zalecanej dawki to nic sie nie stanie z sercem? nie mam z nim problemow tylko tak sie pytam

Podsumowujac podsumowanie tego podsumowania moge podsumowac ze nic z tego nie podsumuje ; D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Sołtys, zgadza się Sorry za omyłkę!

Kretol, spokojnie kup z tym, że proponowałbym zacząć od połowy porcji.

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-05-14 10:13:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2298
witam zakupilem shocka therapy + storm + Daily Formula Vitamin 100 tabs Universal Nutrition i chcialem sie dowiedziec co jeszcze mozna dokupic do tego jakies bialko ? amino ? itd ?


Zmieniony przez - dunkert w dniu 2008-05-15 19:07:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - NOX3

Następny temat

Universal Nutrition - Spa Pak

WHEY premium