SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Shock Therapy

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 301457

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 212
Na mnie to kompletnie nie działa;/. Brałem na początku zalecana dawke. Doszedlem do trzykrotnej i dałem sobie spokój bo nic mnie nie pobudziło niestety. Kasa poszla w błoto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Terminant, przy Twojej masie, to Shock powinien Cie zapewne zabić, mnie Dorian rozrywa, przy masie 8x.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 miarka odczucia pierwszego dnia.

pobudzenie zapewne na plus może nieudczuwalne ale kiedy sam do siebie gadam na siłowni znaczy, że jestem pobudzony

siła niewiarygodne psychicznie wrzuciłem więcej dużo i podnosiłem zapewne nie dał mi siły lecz podniósł pewność siebie

ogółem fajnie się robi na tym trening mogę polecić każdemu pompy masakrycznej nie ma jak w przypadku produktu NOZ IV z nutry

rozpuszczalnosc jest ok w szklance lyzka no i smak tez jest ok mimo ze wole smakowo xploda

tyle ode mnie polecam w 100% ; ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 212
to sie nazywa placebo xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to sie nazywa placebo xD

Bez odżywki placebo nie włączyłoby Ci się :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
Czyli uważasz że co ?
Tak apropo czaje sie właśnie na tego shock'a i mam nadzieje że się nie zawiode...

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem co to placebo tak czy siak chyba dobrze, że tak działa =) mi się podoba ale wskakuje na 2x miarki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2730
Panowie to jak jest w końcu, która formuła lepsza? starsza czy nowsza? Bo rozumiem że starsza jest w pudełkach od animala tak?


Zmieniony przez - traumat w dniu 2009-08-13 18:07:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
Nie ma żadnej różnicy.. nie ma żadnej nowej ani starej wersji.. są tylko nowe szaty graficzne na pudełku, tak ta z Animal jest nowa. A co do różnych wag to zależy od smaku, producent stosuje rożne wagi do różnych smaków.

Pozdro..

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 218
wcinam juz 2 puche, jest ogien!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - NOX3

Następny temat

Universal Nutrition - Spa Pak

WHEY premium