SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Shock Therapy

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 301236

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Zawiodłem sie !
Kupiłem dziś Shocka i przetestowałem go na treningu.
Odzułem pobudzenie ale tylko chwilowe niewiem jak to mozliwe poetm było normalnie :/
Może sie rozrkęci, może musze więcej go wziąść ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy shock jest w jakimkolwiek innym smaku poza tym winogronowym jabolem??

czy jest jakiś produkt bardzo zbliżony do shocka, o nie-winogronowym smaku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Są tylko dwa smaki.Winogronowy i wieloowocowy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
po jednej miarce nic , żadnej pompy ani koncentracji , tak jak ktos wczesniej pisał dobry dla początkujących - dałem kumplowi to go spompowało strasznie , zobacze jak będzie po 2,3 miarkach

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe , ja ćwicze 12 lat , i na mnie działa - i to nad wyraz zauważalnie - 1 niepełna miarka (a ważę 100kg) . Nie mam żadnego doświadczenia z innymi suplementami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 36 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2132
ludzie lubia pisac glupoty. dlatego zawsze lepiej na sobie sprawdzic. przeciez po cos wychodza probki.
i nie ma czegos takiego jak dla poczatkujacych albo zawansowanych. na jednych bedzie dzialac lepiej lub gorzej albo wcale.
ja bawie sie shockiem i stormem dwa razy do roku i zawsze dziala wspaniale. czasem nie moge skonczyc treningu- za duza pompa.

niedoswiadczeni zawodnicy albo dzieci chodzace na klamoty ktore mysla ze odrazu urosna albo nie wiadomo jaki efekt beda mialy po suplach. zjedza jakas kreatyne. zrobia przerwe 2-4 tygodnie. kupuja druga. ta chu.. nie dziala. bedac nasyconym kreatyna dziwne ze nie dziala.........?? najkrotsza przerwe jaka mozna zrobic to 3 miechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 524
do usuniecia

Zmieniony przez - Gosc81 w dniu 2010-06-02 19:00:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 153
mozna mieszac shocka ze stormem w jednym szejkerze i wpyic przed treningiem jako jedna miksture ?

Semper Fidelis UNIA LESZNO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 277
Móc, można ,ale lepiej przed treningiem Shocka , a po Storma!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 171
mysle ze jest warty tej ceny. No i dobrze kopie a ze stormem juz całkiem dobry efekt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - NOX3

Następny temat

Universal Nutrition - Spa Pak

WHEY premium