SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UcantCme wjeżdża na jesienno-zimowy (oraz chyba roczny) cykl.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
...lub gdy zobaczę ze za dużo fatu mi sie złapało, szczególnie w pasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
bardziej bym tu dal ari lub femke z t3 niz clen

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
tak,tylko ze nie odpowiednie dawkowanie moze tutaj zrobic duzy stop w dalszym masowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
tak ale slabo widze palenie fetu z duzym estero

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
To tez fakt, jak zapoda minimalna z minimalnych dawek i doda np rano na aero sally lub clen to powinno byc ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
UcantCme
...lub gdy zobaczę ze za dużo fatu mi sie złapało, szczególnie w pasie?


masuj z głową,a nie tak żeby łapać zbędny fat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
człowiek uczy się całe zycie, narazie po t3 nie chce sięgać

zobaczymy co zrobi sam clen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
UCant kawął chłopa z Ciebie, wrzuć foto podglądowe abyśmy wiedzieli jak to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
wygląda to słabo bo jestem hardgainerem/ektomorfem harkorowym...do tego długie ręce...sylwetka jest słaba, tym bardziej po wakacjach...usłyszał bym że wyglądam pewnie jak po roku czy dwóch ćwiczeń (chociaz solidnego to moze i bylo rok lub dwa, a wczesniej dwie kontuzje + pierwszy rok ze slabym treningiem i słabą miską)


Ogólnie zaczynałem przeszło 4 lata temu treningi ponad i ważyłem 71kg...jak dotyram że zacznę jakoś wyglądać to może wrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
mm1986
To tez fakt, jak zapoda minimalna z minimalnych dawek i doda np rano na aero sally lub clen to powinno byc ok.


Doczytałem dokładniej.

Czy ja moge wziąść clen rano przed aerobami na pusty żołądek? Nie zryje to bebechów bardziej? Rozkręci się clen w 15 minut? Czy mam bardziej liczyć tylko na działanie z poprzedniego dnia z ostatniej dawki ok 17? Jakby można było brac clen 15 minut przed aero rano to fajnie by było bo efektywniej, ale pewnie tak nie można bo się nie rozkręci do czasu aerobów a także na pusty żołądek to pewnie nie najlepsza opcja?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca - 2 cykl

Następny temat

Rekompozycja, dopasowanie odzywiania, pierwszy cykl

WHEY premium