SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UcantCme wjeżdża na jesienno-zimowy (oraz chyba roczny) cykl.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
"...a gdzie tu serce i gdzie wątroba, zostało sito o jaka szkoda!" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Boze, daj niektorym rozum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Phoneme
Boze, daj niektorym rozum.


Boga zostaw w spokoju. A jak taki z Ciebie napinator to idź na księdza

Wyluzuj człowieku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
wersja 4you
chodzi o to żeby być jak największym !!!ogromnym jak DZIK!!!kto nie ma masy jest nikim !!!chudzi mogą iść na ryby !!! najważniejsza jest wielkość !!!jak jesteś wielki rządzisz !!wchodzisz na silke zakładasz na sztangę 80 i cala siłownia sika w majty i każdy chce być taki dzik jak ty !!!MASA TO PODSTAWA!!!JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!!TO JEST WLASNIE SENS TUCZENIA SIE!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZY******LAM DUZO ZIEMNIAKOW Z BOCZKIEM BO MNIE TO RAJCUJE !!!PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE W LUSTRO I JESTM GRUBSZY I GRUBSZY !!!I ZE JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWIĄ " WIDZIALES ALE DZIK!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Trudno wyluzowac jak sie czyta takie idio.tyzmy, jak Ty wypisujesz. No ale jak juz ktos wspomnial - to Twoja sprawa. Szkoda tylko, ze poziom forum przez takich jak Ty od dluzszego czasu leci na leb i na szyje. Powodzenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Bardzo urzekła mnie Twoja wypowiedź ;] jak ktoś nie jedzie schematami utartymi tutaj to jak zawsze najgorszy jest, tylko niektórzy zapominają że każdy organizm jest inny

nie zamierzam się zalać tłuszczem i być świniakiem jak to sobie chyba niektórzy przetłumaczyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
"nie zamierzam się zalać tłuszczem i być świniakiem jak to sobie chyba niektórzy przetłumaczyli"

piszesz ze musisz pochlaniac mega ilosci wegli etc ze taki z ciebie mega ekto z tego co pamietam a wymiary jak na taka wage liche, a pas prawie metr tzn cuyuje jestes zalany na ten moment . czyli po tym cyklu ze 110 w pasie juz bedzie z twoim podejsciem a zanim zrobisz z tego cos konkretnego to minie pewnie ze 2 lata a wymiary beda podobne peace.....


edit; najlpeije daj fote zeby rozwiac watpliwosci bo to najwiecej wyjasni jaki jest faktyczny stan twojej sylwetki i jak sie prezentuje mysle ze lepiej na tym wyjdziesz

Zmieniony przez - ban4life w dniu 2012-09-24 09:17:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
ban4life
"nie zamierzam się zalać tłuszczem i być świniakiem jak to sobie chyba niektórzy przetłumaczyli"

piszesz ze musisz pochlaniac mega ilosci wegli etc ze taki z ciebie mega ekto z tego co pamietam a wymiary jak na taka wage liche, a pas prawie metr tzn cuyuje jestes zalany na ten moment . czyli po tym cyklu ze 110 w pasie juz bedzie z twoim podejsciem a zanim zrobisz z tego cos konkretnego to minie pewnie ze 2 lata a wymiary beda podobne peace.....


edit; najlpeije daj fote zeby rozwiac watpliwosci bo to najwiecej wyjasni jaki jest faktyczny stan twojej sylwetki i jak sie prezentuje mysle ze lepiej na tym wyjdziesz

Zmieniony przez - ban4life w dniu 2012-09-24 09:17:58


No i właśnie dlatego że jestem ekto to wymiary słabe, tym bardziej po 3 miesiącach laby od siłowni i diety w wakacje. Także nie ma się co dziwić. Może w najbliższym czasie pas podejdzie w górę, ale reszta pożądanych wymiarów jeszcze bardziej. Na pewno nie zamierzam robić teraz redukcji, bo to nie ten czas. Jak będzie to się okaże z wymiarami tydzień po tygodniu. Na razie niestety czuje (lub sobie wciskam), że łapie mnie przeziębienie i ogólnie zaje*iście się zaczął dla mnie poniedziałek, cykl na który czekałem 3 miesiące i wogóle...od wypowiedzi od samej 00:00 zaje*iście jest wszystko motywujące, łącznie z waszymi wypowiedziami.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
"od wypowiedzi od samej 00:00 zaje*iście jest wszystko motywujące, łącznie z waszymi wypowiedziami. "
a moj post o 23:48 to co ?%)
beke krece, luzuj, jakby nie zauwazyl to jestem klownem w dopingu %)
zrob 20 kg fatu i 1 lb miesni - byle bys happy


Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2012-09-24 11:01:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w 3:40 same fejki

a tak wogole słabo to widze, ogólnie na insulinie sie nie znam ale z tego co mi wiadomo to dieta musi być jak pod zawody aby nie zrobić z siebie tucznikan, a ty juz masz prawie 100 w pasie ...

i dajesz mleko do gainera
i na ch** 10g bialka w porcji .

niczego tutaj nie rozumiem ...

rozpisz swoją całą dietę w ciągu dnia
ile jesz miesa na posiłek,wegli,tłuszczy itd
z ciekawości zobaczę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca - 2 cykl

Następny temat

Rekompozycja, dopasowanie odzywiania, pierwszy cykl

WHEY premium